پاکسازی پاکستان برای حمایت از ایتالیا به عنوان کشور سیاهههای مربوط بالاترین یک روز تلفات

صادر شده در: بروز رسانی:

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی پی در روز شنبه را به نفع خود بیش از ایتالیایی ها گفت: در مصاحبه با ایتالیا پیشرو در روزنامه ها که در فرانسه وجود دارد برای کمک به این کشور ثبت بالاترین یک روزه مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تبلیغات

“فرانسه است در کنار ایتالیا” پاکسازی گفت: در مصاحبه با روزنامه La Repubblica, Corriere della Sera, و, La Stampa یک روز پس از ایتالیا وارد بدترین حالت آن یک روز تلفات هنوز ضبط 969 جدید مرگ و میر.

فرانسه و آلمان هر دو در زیر آمده است آتش در ابتدا کاهش به ارائه رم با ماسک و تجهیزات دیگر برای کمک به آن دسته از شیوع بیماری است.

رم تبدیل شده و به جای آن برای کمک به چین که با ارسال یک هواپیما پر از ماسک و هواکش تحمل “فورزا ایتالیا” برچسب با کوچک چینی و ایتالیایی پرچم – و ترک تصور قدرتمند در ایتالیایی.

“وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد چینی یا روسی, کمک, اما چرا ما نمی گویند که فرانسه و آلمان تحویل 2 میلیون ماسک و ده ها هزار نفر لباس به ایتالیا؟” پاکسازی گفت.

“این کافی نیست اما این فقط یک شروع است و ما نباید اجازه دهید خودمان بود مست با چه شرکای بین المللی ما و رقبا می گویند.”

پاکسازی نیز قوی تر بودجه همبستگی در اروپا است.

“اروپا باید احساس افتخار و قوی به دلیل آن است. اما باید آن را در واقع بسیار بیشتر است. این است که چرا من دفاع از بودجه همبستگی در مدیریت این بحران و عواقب آن” پاکسازی اضافه شده است.

“نگرانی من این است که این بیماری از هر انسان برای خود: اگر ما را نشان نمی دهد همبستگی و ایتالیا و اسپانیا و یا دیگران قادر خواهد بود برای گفتن به خود و شرکای اروپایی: کجا بودی زمانی که ما در جبهه? من نمی خواهم این خودخواه و تقسیم اروپا”.

‘Flashmobs را متوقف کرده اند’

ایتالیا ثبت شده 969 coronavirus مربوط به مرگ و میر در 24 ساعت روز جمعه. اگر چه ایتالیایی عفونت نرخ در حال حاضر به نظر می رسد نشان می دهد یک روند نزولی ملی سلامت گفت: این کشور است نه خارج از جنگل در عین حال پیش بینی است که ایتالیا با بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز هم می تواند قله در چند روز آینده.

فرانسه 24 سیما Gupta گزارش از رم که همبستگی flashmobs انجام شده توسط قرنطینه ایتالیایی ها در آغاز در سراسر کشور coronavirus مستند که رفت به زور در مارس 9 “به نظر می رسد که فوت کردن و یا متوقف در دسترس نباشد” به عنوان تلفات بدتر شده است.

“من فکر می کنم آن آسان است برای مقابله با کسانی که افسرده آمار و ارقام. این احساس به عنوان اگر یک کل روستا فقط محو در فضا از 24 ساعت و اکثر مردم پیدا کردن آن سخت به درک این ارقام کلانی از مرگ و میر,” او گفت:.

در یک تاریخی اولین فرانسیس انجام به ندرت خوانده “Urbi et Orbi” برکت برای خالی سنت پیتر مربع در واتیکان در روز جمعه.

“ضخیم تاریکی به جمع آوری بیش از ما, مربع, خیابان های ما و شهرهای ما از آن گرفته شده بیش از زندگی ما پر کردن همه چیز با یک سکوت پر سر و صدا و ناراحت کننده از درجه اعتبار ساقط است که متوقف می شود همه چیز را به عنوان آن می گذرد.”

“ما خودمان را از ترس و از دست داد,” او گفت:, توصیف coronavirus به عنوان یک “طوفان”.

(FRANCE 24 با AP, AFP, عصر ایران)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>