پاکسازی اروپا و آمریکا مسابقه در برابر ویروس’ به عنوان جهانی غرق 10,000

از ما خواست آمریکایی ها برای جلوگیری از سفر و فرانسه رئیس جمهور فرانسه هشدار داد شهروندان آنها فقط “در آغاز این بحران” به عنوان دولت ها در سراسر جهان شدت تلاش برای سعی کنید به سرعت یک بیماری همه گیر کوروناویروس تلفات که در روز جمعه پیشی 10 ، 000 نفر در سراسر جهان است.

تبلیغات

ووهان, چین, که در آن شیوع شروع به ارائه یک بارقه امید با عفونت های جدید گزارش شده برای دومین روز متوالی و تنها 39 مورد گزارش شده در سراسر کشور – همه از آنها آورده شده از خارج از دولت گفت:.

در اندازه گیری چگونه به بخت و اقبال از شرق و غرب منتقل شده چینی صلیب سرخ رسمی عنوان یک کمک هیئت به میلان castigated ایتالیایی ها برای عدم به ملی خود را مستند به طور جدی. خورشید Shuopeng گفت: او شوکه شده بود برای دیدن بسیاری از مردم راه رفتن در اطراف با استفاده از حمل و نقل عمومی و غذا خوردن در هتل ها.

“در حال حاضر ما نیاز به توقف همه فعالیت های اقتصادی است و ما باید برای جلوگیری از تحرک مردم,” او گفت:. “همه مردم باید در خانه ماندن در قرنطینه.”

اما در سطح جهان دولت در حال تلاش برای تعادل نیاز به قفل کردن ساکنان با نیاز به نگه داشتن غذا و دارو و ملزومات دیگر در جریان است.

در فرانسه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی خواست کارکنان به نگه داشتن کار در سوپر مارکت ها و سایت های صنعتی و دیگر لازم کسب و کار حتی به دولت تحمیل محدودیت های دقیق حرکت.

>> سنای فرانسه تصویب دولت از بهداشت و درمان اضطراری به عنوان ویروس موارد تصویب 10,000

“ما نیاز به نگه داشتن این کشور در حال اجرا” پاکسازی گفت: در حالی که هشدار کسانی که موفق به گرفتن ویروس و مستند در سراسر کشور – به طور جدی.

“ما در آغاز این بحران است. ما گرفته اند استثنایی اقدامات لازم برای جذب این موج اول اما ما در آغاز یک مسابقه در برابر ویروس” رئيس جمهور فرانسه اضافه شده در آغاز یک بحران جلسه در وزارت کشور در روز جمعه.

“ما باید واکنش نشان می دهند یک معامله بزرگ و سازماندهی مجدد خودمان را در هر لحظه. ما نیاز به پیش بینی” او گفت:.

نیمی از تمام مرگ و میر در اروپا

در سراسر جهان مرگ و میر از COVID-19 گذشت 10,000 و عفونت بیش از حد 244,000, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, چوب خط حساب کردن با اروپا حسابداری برای بیش از نیمی از مرگ و میر.

ایتالیا با 60 میلیون شهروندان را ثبت کرده 3,405 مرگ و میر بیش از 3,248 در چین یک کشور با جمعیت بیش از 20 برابر بزرگتر است.

اگر بیماری خفیف است در بسیاری از افراد مسن به خصوص مستعد ابتلا به عوارض جدی. ایتالیا جهان دوم-قدیمی ترین جمعیت و اکثریت قریب به اتفاق آن مرده – 87 درصد – بیش از 70.

جوناس اشمیت-Chanasit یک virologist در آلمان و برنهارد Nocht موسسه طب گرمسیری ارائه دلیل دیگری برای بالا ایتالیا مرگ و میر: “این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که سیستم بهداشت و درمان فرو می ریزد.”

در ایران دیگر آمار کشور رسمی تلفات نیز افزایش سرعت در میان ترس آن است که underreporting مقیاس همه گیر.

تهران را متهم کرد که ایالات متحده به کمک به گسترش این ویروس با حفظ تحریم ها است که جلوگیری از واردات آن به شدت مورد نیاز دارو و تجهیزات پزشکی.

“به عبارت دیگر در حالی که آمریکا در تلاش است برای جلوگیری از این ویروس داخلی آن است که کمک به گسترش ویروس خارجی” ایران را ماموریت سازمان ملل متحد در بیانیه ای گفت.

بیش از 86,000 مردم بهبود بیشتر در چین اما سرعت بسیار کندتر از گسترش ویروس. بازیابی طول می کشد دو هفته یا بیشتر برای موارد خفیف اما می تواند تا شش هفته برای کسانی که به نوبه خود جدی است, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

مستندات سفر ممنوع

کشورهای در حال تحمیل همیشه سختگیرانه کنترل مرز و مستندات به نگه داشتن مردم در خانه و دور نگه داشتن غیر خودی امیدوار به سرعت گسترش ویروس در حالی که آماده شدن برای یورش افراد بیمار.

در کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom گفت که اگر قوی عمل نبود, گرفته, 56 درصد از دولت 40 میلیون نفر می تواند قرارداد این ویروس در طول هشت هفته. او گسترش محدودیت های غیر ضروری جنبش در خارج از خانه و هشدار داد که گسترش ویروس تهدید به پایمال کالیفرنیا سیستم پزشکی.

محدودیت های مشابه در محل ویروس در نقاط مانند ایتالیا و اسپانیا و مرکزی چین با کشورهای آمریکای لاتین آخرین به شروع اجرای مستندات و حکومت.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به روز رسانی آن در حال حاضر وخیم هشدار به آمریکایی ها در برابر همه مسافرت های بین المللی و وزارت امور خارجه اعلام محدودیت های جدید در صدور گذرنامه برای شهروندان ایالات متحده.

>> فرانسه می گوید: 130,000 اتباع رشته در خارج از کشور در میان ویروس محدودیت

در مراکش چند صد آمریکایی ها بودند پراکنده در شهرهای مختلف در سراسر کشور خواب در طبقه در مراكش فرودگاه پر از سوراخ در یکی از هتل های باز در رباط و باندهای با هم در یک Facebook گروه – ما شهروندان به دام افتاده در مراکش.

“فرودگاه در مراكش شلوغ است. مردم در حال لمس کردن شانه به شانه و بسیاری از خواب در طبقه” دانشجو Corrine Schmaedeke که موفق به دریافت بلیط پنج شنبه به خانه پرواز پس از هشت لغو گفت: AP.

‘هربرت هوور از نسل ما’

در ایالات متحده نظامی آماده mobile بیمارستان برای استقرار در شهرهای بزرگ و رانندگان منتظر در صف های طولانی برای پرستاران به سواب سوراخهای بینی خود را در جدید ما را از طریق درایو تست سایت.

در یک ویدئو کنفرانس با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فرمانداران و شکایت آنها با دشواری به دست آوردن چنین چیزهایی به عنوان سواب و دنده محافظ برای پزشکان و پرستاران.

مرگ رسیده اند حداقل 205 و شهر نیویورک است که به سرعت در حال تبدیل شدن به یک ما کانون با بیش از 4000 موارد است.

آسیب به بزرگترین اقتصاد جهان نگهداری می شود افزایش, با تعدادی از آمریکایی ها تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری فزاینده توسط 70,000 هفته گذشته است.

کنگره وزن یک پیشنهاد از $1 تریلیون اضطراری بسته است که توزیع امداد چک به خانواده ها به عنوان بسیاری به عنوان دو دور اول آن که شامل پرداخت 1000 $در هر فرد بالغ و 500 دلار برای هر کودک.

و شهردار نیویورک, بیل د Blasio شدت انتقاد کرد در رئیس جمهور به عنوان “هربرت هوور از نسل خود” با اشاره به این که رئیس جمهور در زمانی که بازار سهام سقوط کرد و در سال 1929 و رکود بزرگ در مجموعه.

(FRANCE 24 با AP, REUTERS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>