مشاهیر دنبال همه نوع از مسیرهای غیر معمول به شهرت و ثروت اما یکی از جالب تر سفر داستان مگی راجرز. عقب عقب به 2016 و روستایی مریلند بومی هنوز عادی دانشجو در دانشگاه نیویورک را Clive Davis موسسه ادامه تحصیل در رشته موسیقی و روزنامه نگاری. او در زمان Pharrell Williams-led masterclass و بازی او در “آلاسکا” آهنگ او نوشته شده بود در کمتر از پانزده دقیقه و اساسا ذوب شده ذهن خود را. ویدئو کلیپ نمایش یک مشخصه منتقل Williams, گوش دادن به آهنگ او رفت و پس از آن ویروسی و تولید یک موج عظیم از علاقه به موسیقی او — پیر پرونده او ثبت شده در دبیرستان کشف شد توسط متعال اینترنت و سرعت جریان بیش از 300000 بار در Bandcamp.

پس از گزارش و ضبط مناقصه جنگ راجرز در نهایت امضا شده با Capitol Records. در سه سال پس از این قوم تحت تاثیر قرار پاپ ستاره برجسته شده است در Coachella, معجزه و SXSW, در میان بسیاری دیگر از جشنواره; و او را در انجام برخی از تلویزیون بزرگترین عامل از جمله “شنبه شب زنده” و “The Tonight Show With Jimmy Fallon.” راجرز نیز منتشر شد یک آلبوم 2019 را “شنیده ام آن را در زندگی گذشته,” اولین و تنوع به عنوان “موسیقی آسایش مواد غذایی است.”

اخیرا انتقادی-تحسین songstress به ثمر رساند 2020 بهترین هنرمند جدید گرمی نامزدی, سوراخ سوراخ شدن او در برابر رقابت سختی از مشخصات بالا از Billie Eilish و Lizzo. (راجرز نمی برنده جایزه گرمی اما او برنده بیش در سراسر جهان مد لباس دل با او, رمان, Chanel, بطری آب, لوازم جانبی چیزی رواج نامیده می شوند “chicest (و بیشتر سازگار با محیط زیست) بیانیه مد بر روی فرش قرمز.”)

به نحوی راجرز نیز در بر داشت زمان برای انجام برخی از املاک و مستغلات خرید. او به تازگی بسته در حدود 1.3 میلیون خانه در L. A. را به سرعت gentrifying و به طور فزاینده گران اکو پارک محله در شهر جدید تایید Eastside. این خانه به تازگی بازسازی شده و فروخته شده توسط وبلاگ نویس شناخته شده/عکاس Victoria Smith نویسنده طولانی در حال اجرا SFGirlByBay سایت و تاثیر گذار — او تقریبا 220,000 Instagram followers — با خود-توصیف “غیرمتعارف مدرن” زیبایی شناسی.

سوابق نشان می دهد راجرز پرداخت عظیم $215,000 بیشتر از قیمت درخواست برای خانه جدید نشان می دهد وجود دارد یک جنگ سخت جنگ مناقصه برای refreshingly boho شیک اموال. رنگ fetchingly مد روز, آبنوس سیاه, ریزه اندام ساختار دو طبقه ارائه می دهد سه اتاق خواب و خنثی در دکور داخلی فقط در بیش از 1000 متر مربع است. وجود دارد یک گاراژ ماشین که نشسته در سمت راست بالای خیابان; در کنار آن یک شیب در پله های چوبی منجر به خانه ایوان طبقه بالا و entryway.

تا حدودی unconventionally جلو درب باز می شود به طور مستقیم به یک ناهار خوری رسمی منطقه است که متصل به یک اتاق نشیمن/کتابخانه دسته کوچک موسیقی جاز با کف به سقف قفسه و براق به طبقه چوب جنگلی رنگ تیره و قهوه ای شکلاتی. فقط فراتر از آن است که یک بازسازی آشپزخانه با کابینت سفید متوسط درجه لوازم و یک درب که منجر به طور مستقیم به دامنه کوه خانه درخت سایهدار و حیاط خلوت.

ویژگی های دیگر عبارتند از یک master suite با midcentury-الهام سفارشی وسایل و حمام با خیساندن وان. نیز وجود دارد که دو اتاق خواب مهمان یکی از آنها را انجام داده تا با یک روح سقف طاقی و دیگر که در حال حاضر به عنوان یک دفتر و ورزشی نمایش تصویر بزرگ از حیاط خلوت و دور دره.

هر چند .13 هکتار زیادی نیست به خصوص بزرگ حیاط شامل امکانات رفاهی مانند یک طرفه, استخر شنا و یک استخر در خارج از منزل منطقه سالن که تا حدی پوشش داده شده با یک تاک پر از داربست با الهام, انداز را که در یک نوار اطراف Eastside تپه ها و treetops.

راب Kallick از قطب نما برگزار مثال و به طور مشترک repped راجرز با لورا Marchetti همچنین از قطب نما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im