دادرس که تا به حال رابطه با منشی دادگاه پاک از هر گونه تخلف


دادرس که تا به حال یک رابطه جنسی با یک جوان منشی دادگاه پاک شده از هر گونه تخلف توسط دولت قضایی ناظر است.

در ماه اکتبر سال گذشته رادنی Higgins, 68 شد مشغول به Ashleigh Petrie, 23 بود که یک کارمند در همان دادگاه است. ارتباط دریافت پوشش رسانه ای گسترده و Ms پتری جان به زودی پس از رابطه عمومی ساخته شده است.

Ashleigh Petrie with Rodney Higgins.

Ashleigh پتری با رادنی Higgins.اعتبار:Instagram

قبل از مرگ او دولت مخالفان لیبرال اشاره آقای هیگینز به کمیسیون قضایی ویکتوریا ساخت یک سری از اتهامات علیه قاضی منصوب شد توسط اندروز کار دولت در سال 2017.

کمتر از یک هفته پس از ارجاع شد, ساخته شده, Ms پتری فوت کرد زمانی که او با یک ماشین در Metung در شرق Gippsland در ساعات اولیه صبح است.

تبلیغات

در زمان او ساخته شده ارجاع سایه دادستان ادوارد O alison selfe گفت: “توجه رسانه های اخیر با توجه به دادرس هیگینز رابطه با منشی دادگاه در حال حاضر خود را نامزد از جمله اتهام نفوذ بر تصمیم قضایی-ساخت و سوالات جدی در مورد استقلال”.

Mr O’Donohue اتهام قاضی فاقد استقلال خود را در تصمیم گیری چرا که او تحت تاثیر قرار بود توسط Ms پتری. این کمیسیون در پیدا کردن منتشر شده در چهارشنبه گفت: این ادعا بود که بر اساس گزارش های رسانه ها و وجود دارد هیچ مدرکی برای اثبات آن است.

دولت مخالف اتهام آقای هیگینز مصرف مقدار بیش از حد از الکل در یک مناسبت در تاج کازینو. زیرا هیچ شواهد ارائه شده برای اثبات این ادعا آن پرتاب شد.

در نهایت Mr O’Donohue ادعا کرد آقای هیگینز انتصاب یک “سیاسی” از آنجا که او این کار نامزد برای صندلی شپپرتن در سال 2014. این ادعای اخراج شد به دلیل انتصاب قضات بود نه چیزی دیده بان مورد بررسی قرار گرفت.

“این کمیسیون با دقت در نظر گرفته شکایت را رد کرد و آن را در تمامیت آن” دیده بان در بیانیه ای گفت.

آقای هیگینز Mr O’Donohue و رئیس دادرس لیزا Hannan مطلع شده است در مورد نتیجه.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>