ماهاراشترا coronavirus حکومت نظامی شروع می شود نیمه شب ‘را تحمل نمیکنند جمعیت’

وزیر Uddhav Thackeray روز دوشنبه قرار ماهاراشترا تحت مقررات منع رفت و آمد نیمه شب دوشنبه گفت: دولت در تلاش برای جلوگیری از coronavirus رسیده بود یک “نقطه عطف”. .

“ما خواهد بود با اجرای مقررات منع رفت و آمد در کل کشور از روز شنبه در نیمه شب. چند روز آینده خواهد بود بسیار مهم است. ما نیز آب بندی مرزهای همه مناطق به بررسی گسترش coronavirus. عرضه مواد غذایی سبوس دار و غلات و حبوبات و شیر و دارو ادامه خواهد داد و از یک منطقه به دیگری. دیگر هیچ جنبش خواهد بود و مجاز” Thackeray گفت.

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده: مقررات منع رفت و آمد در ماهاراشترا; پروازهای داخلی بسته از بحباله نکاح در اوردن,

او همچنین در دادگاه تجدید نظر به شهروندان به ماندن در خانه برای ایمنی خود را در پی شیوع کروناویروس در دولت است. “راه ما کف دیروز آن را در واقع یک آژیر هشدار. ما نیاز به رعایت کامل خویشتن داری در این لحظه یا ما پشیمان خواهد شد برای همیشه لطفا برای. این نقطه عطف در مبارزه ما با coronavirus” Thackeray گفت.

“ما نمی خواهد تحمل جمعیت در اماکن عمومی به هر قیمتی. به جز در موارد اضطراری هیچ کس اجازه خواهد داشت به پرسه زدن در خیابان. اگر این دستورالعمل ها نقض شده مردم به صورت قانونی اقدام” Thackeray گفت.

همچنین بخوانید: Coronavirus: تا عهده 150 تومان cr قصد خرید 160,000 کامپیوتر قرص

اما او مطمئن است که تمام خدمات ضروری باز باقی خواهد ماند در زمان حکومت نظامی. تمام خدمات ضروری پزشکی فروشگاه های دامپزشکی پزشکان و مغازه های خود را ادامه خواهد داد به کار در طول حکومت نظامی.

“ما اجازه خواهد داد که تنها خدمات ضروری است. اگر ما نمی توانیم بررسی شیوع کروناویروس در این لحظه ما ممکن است به سرنوشت برخی از کشورهای اروپایی” او گفت:.

او همچنین گفت: خانه قرنطینه الزامی است آن را به عنوان مشاوره از کارشناسان بهداشت و دولت است. او گفت: همه نوع مذهبی مراکز بسته باقی خواهد ماند به عنوان به خوبی.

همچنین بخوانید: جنگ در Covid-19: RIL به صورت ماسک و دیگر دنده; واردات کیت های آزمایش

“ما نیاز به پیروزی در نبرد در برابر coronavirus. دولت نیز آموزش anganwadi (دولتی و مراکز مراقبت کودک) و آشا (معتبر سلامت اجتماعی فعال) کارگران و نگهبانان به عنوان دولت خواهد نیاز به نیروی انسانی فوق العاده در مبارزه با COVID-19, او گفت:.

وزیر گفت: او همچنین نامه ای به نخست وزیر نارندرا مودی درخواست او را به حالت تعلیق پرواز داخلی خدمات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>