ماهاراشترا دولت خارج Covid-19 مستند تسهیلات برای بمبئی و پونا

این ماهاراشترا دولت در روز سه شنبه انصراف خود را مستند آرامش هنجارهای برای بمبئی و پونا مناطق هر دو coronavirus نقاط مهم و تجدید نظر آن در هفته گذشته دستورالعمل منع درب به درب تحویل از روزنامه ها و مجلات در دولت است.

محدود کردن بر آستان تحویل روزنامه ها و مجلات را در نیروی تنها در بمبئی شهری منطقه (MMR) و شهر پونا در نظر گسترش coronavirus در این مناطق دولت گفت. مستند آرامش هنجارهای برای مناطق خارج شدند با در نظر گرفتن تعداد زیادی از مردم در بر داشت و رفت و آمد در آوریل 20, آن را گفت.

بیش از 1300 شرکت از جمله ساخت واحدهای ریخته گری نساجی شرکت دریافت کرده اند, ماهاراشترا, شرکت توسعه صنعتی را (MIDC) صدور گواهینامه برای از سرگیری عملیات در میان مستند.

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده: واشنگتن می رسد معامله در $484 میلیارد دلار کمک های همه گیر

“ما دریافت, ثبت نام از برخی از 3000 صنایع در سراسر کشور از آن 1,300 را دریافت گواهینامه از دولت برای از سرگیری تولید و یا تولید” ارشد MIDC گفت: با توجه به PTI.

دولت در روز سه شنبه گزارش داد 552 جدید, موارد مصرف چوب خط حساب کردن به 5,218. نوزده بیماران فوت در دولت در طول روز با در نظر گرفتن مرگ و میر به 251 گفت: سلامت رسمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>