Maher-Eustace جفت برای Oakleigh صفحه


صادق اسپرینتر Bons دور امیدوار است این سومین بار خوش شانس در شنبه Oakleigh بشقاب داشتن اجرا در دو طول برنده در گذشته دو نسخه.

شش سال gelding, یک برنده بیش از $500,000 در prizemoney برنده فقط یک مسابقه را در گذشته دو و نیم سال بوده ولی هدفمند در کولفیلد گروه 1 از یک راه طولانی است.

Trainer David Eustace.

مربی دیوید Eustace.
اعتبار:گتی ایماژ

این Ciaron ماهر و دیوید Eustace-آموزش اسپرینتر بود مورد ضرب و شتم توسط 0.6 از ظهر در سال 2018 توسط برنده انقلاب روسیه و چهارم سال گذشته پشت بوکر از سد 16.

Eustace گفت: دریافت-بازگشت به اجرا در اسب کار کرده و جلوتر از دوم تا تست.

تبلیغات

“او رفته نزدیک دو بار و من مطمئن هستم که او را به نزدیک دوباره,” او گفت:.

“هر دو [او و همه بیش از حد سلطنتی] کار بسیار خوبی در Moonee Valley در روز دوشنبه.

“نمی توانست وجود داشته باشد بسیاری بین آنها است.”

همه بیش از حد سلطنتی بخشی متعلق به Vinery, گل میخ است که بیرون آمدن از یک سوم قرار دادن در Rubiton مخاطرات پشت Anaheed که در آن او انجام 4 کیلوگرم بیشتر از برنده.

او به یک 3kg نوسان در خود اسنودن-روت رقیب که دارای 5 دلار دوم مورد علاقه پشت Godolphin ستاره سه ساله خیل. در Bookmakers همه بیش از حد رویال قیمت $23.

“او دوست دارد با سرعت در و آنها تمایل به تی چرت زدن پایین راست است که فقط مناسب نیست او را” Eustace گفت.

“سریع-اجرای 1100 احتمالا با توجه بیشتر در این زمینه اما او را کت و شلوار بیش از حد.”

آن می تواند یک روز بزرگ برای کولفیلد همکاران که زین شش دونده در گروه 1 الماس آبی.

“مورد علاقه [بازرگانان] به نظر می رسد یک standout اسب. من نمی خواهم بگویم آن را پس از آن بقیه در برابر او اما ما به او احترام زیادی” Eustace گفت.

“من نمی بندم اما اگر من تا به حال یک شرط بندی در مسابقه من احتمالا می خواهم به عقب Muntaseera.

“من هنوز هم فکر کردن در مورد که دادگاه روز دیگر او trialled بسیار خوب در اینجا. بدیهی است که بازی دور است و نزدیک به قلب ما و انجام همه چیز را راست [اما] Muntaseera من فکر کردم او با بدشانسی به پایان نزدیک در پیش نمایش است اما او قطعا بهبود یافته است.

“اما او نیاز به پرش و سفر با مهربانی او تمایل به آن را از دست کسری و سپس شما باید به او در این مسابقه که پس از آن سوئیچ او در.

“اگر آن را صاف و صاف اجرا شود من فکر می کنم او یک فرصت بزرگ است.”

Muntaseera (Damien الیور) و دور بازی (Jye McNeil) هر دو با 10 دلار خیالات در حالی که Rathlin ($21) یک شب (29 دلار) تانکر ($61) و مرد ایده ($61) رتبه خارجی در $1.5 میلیون از ویژگی های.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>