Mahershala Ali متصل است به بازی بوکسور جک جانسون در یک سری محدود در حال حاضر در آثار در HBO, انواع آموخته است.

شش قسمتی با عنوان “متمرد است.” آن را به عنوان یک unapologetically سیاه, بدون نگه می دارد-منع گفتن از جانسون زندگی است. اولین سیاه, قهرمان بوکس سنگین وزن نشان می دهد را دنبال کنید جانسون افزایش به عظمت و هزینه های او برای پرداخت می شود پوست خود رنگ و سرپیچی.

این سری است که بر اساس PBS, مستند “نابخشودنی سیاهی: ظهور و سقوط جک جانسون” که تولید شد و کارگردان, کن برنز, و همچنین به عنوان همراه کتاب توسط Geoffrey C. بخش است. این برای اولین بار قرار داده و به توسعه در HBO در سال 2013 با کمال yvette nicole brown اصل متصل به نوشتن.

دومینیک Morisseau خدمت خواهد کرد به عنوان نویسنده و تهیه کننده اجرایی در این مجموعه در حال حاضر با Ali اجرایی تولید خود شناخته شده تعجب بنر در علاوه بر این به بازیگران. تام هنکس را اجرایی تولید از طریق Playtone همراه با گری Goetzman. سوختگی نیز اجرایی برای تولید فیلم فیورنتینا همراه با میمی والدس و Amatus کریم علی از شناخته شده تعجب می کنم. Yvette nicole brown خواهد co-اجرایی تولید همراه با Playtone, استیون Shareshian.

علی قبلا بازی جانسون در یک مرحله تولید “سفید بزرگ امید” در سال 2000 و قبلا صحبت در مورد تمایل خود را به بازی Johnson روی صفحه. نقش نیز علی را به HBO که در آن او ستاره دار در فصل سوم از “کارآگاه واقعی” که او به دست آورده نامزد امی سال گذشته است.

او دیگر تلویزیون نقش شامل اخیر به نوبه خود در “منكر” فصل 2 و در “لوک کیج” فصل 1. او همچنین به نظر می رسد در “خانه از کارت” که همچنین مشبک او نامزد امی. در کنار فیلم علی برنده دو اسکار برای نقش خود را در هر دو “مهتاب” و “کتاب سبز.” او همچنین متصل به ستاره جدید در “تیغه” در فیلم های مارول.

او در حال حاضر تحت یک نگاه معامله در HBO که در آن او و شناخته شده تعجب تولید مجموعه مستند “ما یک رویا: بچه ها از اوکلند MLK Oratorical متحرک” به کارگردانی امی شوارتز.

Morisseau یک دریافت کننده مک آرتور نابغه گرانت. او تونی-نامزد دریافت جایزه کتاب نویسنده برای موسیقی برادوی “Ain t Too Proud – زندگی و زمان از وسوسه.” تلویزیون او را شامل اعتبار کار به عنوان یک شرکت تولید کننده در “Shameless.” او در حال حاضر یک خلبان در حال توسعه در FX. در کنار فیلم او که قبلا نوشت: “گام” برای Fox Searchlight. او همچنین در حال حاضر در حال توسعه یک موسیقی جدید بر اساس “روح قطار” حق رای دادن. او شرکت تولید است که آزادی ،

علی repped توسط WME ناشناس محتوا و اسلون ارائه دهد. Morisseau است repped توسط پارادایم و Schreck افزایش یافت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de