ماهیندرا روستایی مالی مسکن رزومه پرداخت; برد تومان 1,400 cr

ماهیندرا مسکن روستایی مالی با مسئولیت محدود (MHRFL) است از سر وام disbursals و مجموعه های که هر دو قرار داده شده است در انتظار برای بیشتر از سه ماهه اول با توجه به Covid-19 شیوع همه گیر.

MRHFL یک شرکت تابعه از ماهیندرا و ماهیندرا خدمات مالی مطرح است بیش از 1,400 تومان کرور روپیه در ماه آوریل-ژوئیه سال 2020 به ماندن مایع است.

Anuj Mehra, مدیر عامل MHRFL گفت: آن را آگاهانه تماس در بخشی از شرکت به پرداخت. مدل کسب و کار خود را به طور کامل فیزیکی به عنوان اموال و اسناد و مدارک باید بررسی شود. وجود دارد هیچ فعالیت در آوریل و مه و محدود فعالیت در ماه ژوئن.

“شرکت نمی خواهید برای شروع پرداخت مگر اینکه و تا زمانی که ما راحت شد که تعامل فیزیکی و علت سعی و کوشش انجام شده است”, Mehra گفت.

با توقف پرداخت آن در پیشرفت تقریبا مسطح در Rs 7,783.8 کرور در پایان ماه ژوئن سال 2020 به عنوان برابر Rs 7,870.1 کرور روپیه در ماه مارس سال 2020 است. پیشرفت در ایستاده بود Rs 7,872.2 کرور روپیه در ماه ژوئن 2019.

نگه داشتن نهاد مایع در طول همه گیر

با توجه به رتبه آژانس هند رتبه بندی MRHFL است بسیج تومان 1,430 کرور در فروردین ماه جولای سال 2020 از جمله تومان 500 کرور روپیه از ملی بانک مسکن و 700 تومان کرور روپیه از طریق قیمت مناسب بازار سرمایه و بازار پول ابزار است.

“در این نقطه در زمان ما در مواجهه با هر گونه چالش در نقدینگی ، این شرکت نیز قرار داده شده است. افزایشی جمع آوری کمک های مالی است که اتفاق می افتد در کاهش هزینه ها و کمک به کاهش هزینه های بودجه” Mehra گفت.

در انتخاب کردن در کسب و کار

“بزرگ و اساسی روند مثبت است و عملا در همه جا در مناطق روستایی است. این kharif کاشت شده است مناسب و معقول. این چیزی است که باید به پول نقد جریان در ماه اکتبر زمانی که برداشت اتفاق می افتد” Mehra گفت.

“رفتن زمان روند ما باید منطقی بود به حالت عادی بازگشت اکتبر-نوامبر (برای پرداخت و مجموعه). من با احتیاط خوش بینانه,” او اضافه شده است.

در زمان عادی ماهانه پرداخت بين Rs 170 کرور و Rs 200 کرور. این مجموعه خواهد بود حدود 250 تومان کرور.

توقف

همانطور که برای استفاده از یک مهلت قانونی گزینه توسط مشتریان Mehra گفت. “این یک ایده اشتباه است به می گویند که چگونه پرداخت خواهد شد و چه مقدار خواهد پرداخت نمی شود به 75 درصد از مشتریان تحت توقف در ماه مارس است. آنها تحت آن از آنجا که ما نمی تواند رسیدن به آنها و نه آنها می تواند به ما برسد. در حال حاضر ما شروع جلسه آنها توضیح به آنها پیامدهای توقف – آن است که یک چشم پوشی و تنها به تعویق افتادن و وجود علاقه به جزء.”

“بسیاری از آنها را شروع کرده اند پرداخت. ما حدود 40 درصد از مردم بودند که با توجه به مهلت قانونی پرداخت کرده اند” Mehra اضافه شده است.

کیفیت دارایی ها گلایه به تشدید:

MRHFL caters به وام الزامات ضعیف تر مشخصات مشتری در جغرافیای روستایی. متوسط وام بلیط اندازه نیز نسبتا پایین در Rs 1.4 لاخ که در آن استفاده شده است به طور معمول صفحه اصلی بهبود و یا گسترش/نوسازی. کاهش فعالیت های اقتصادی با توجه به Covid-19 همه گیر است و تحت فشار قرار دادن این وام گیرندگان جریان های نقدی و هند رتبه بندی گفت.

همچنین نوسانات درآمد از این وام گیرندگان و حوادث مانند unseasonal یا ناکافی باران می تواند باعث مخربی بر بدهی خود را-توانایی نگهداری. این منجر به بالاتر ناخالص دارایی های غیر نمایشی (NPAs) برای MRHFL در 15.5 درصد در (Q1FY21) از 15.1 درصد در FY20 و 13.02 درصد در FY19.

این شرکت ارائه پوشش نسبت بهبود یافته از سطوح پایین در گذشته به 39.4 درصد در (Q1FY21) از 32.5 درصد در FY20: و 19.32 درصد در FY19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>