اکثر سرخپوستان پشتیبانی جزئی سانسور برای جریان آنلاین: بررسی

حتی به بحث در مورد سانسور آنلاین و جریان پلت فرم محتوا با شدت گرفتن در یک بررسی جدید نشان داده است که اکثریت پاسخ دهندگان می خواهم نوعی از سانسور و نظارت از این را نشان می دهد و فیلم.

پنج نظرسنجی نظرسنجی انجام شده توسط جامعه پلت فرم LocalCircles به بررسي شهروند درک OTT (بالای) سیستم عامل های موجود در هند دریافت کرده است که بیش از 40 ، 000 پاسخ از سراسر هند است.

یکی از یافته ها این بود که 63 درصد پاسخ دهندگان گفته OTT سیستم عامل مانند Netflix و Amazon Prime, Hotstar, Zee5 و غیره در هند باید در معرض نوعی از سانسور و قوانین دولت کد رفتار در حالی که 32 درصد مخالف.

اما اکثریت – 51 درصد نمی دیده بان را نشان می دهد و یا فیلم بر روی OTT سیستم عامل فقط رتبهدهی نشده است.

این بررسی همچنین نشان داد که 42 درصد پاسخ دهندگان به حال اشتراک فقط برای یک OTT پلت فرم در حالی که 25 درصد مشترک به دو OTT سیستم عامل 33 درصد گفت: آنها باید یک اشتراک برای 3 یا بیشتر OTT سیستم عامل مانند Netflix و Amazon Prime, Hotstar, و غیره.

دلیل اولیه با توجه به 53 درصد پاسخ دهندگان با استفاده از OTT سیستم عامل بود که در آنها مطالب را به عنوان در هر راحتی خود را در حالی که 9 درصد گفت: محتوا بالا

کیفیت دیگر 9 درصد گفت: آنها مانند بدون سانسور محتوا و 11 درصد گفت: آنها باید هزینه ای کمتر از دیگران است. حدود 18 درصد مطمئن نیستید در مورد آن.

مسئله اصلی 25 درصد پاسخ دهندگان تا به حال با OTT محتوای فیلم تنها محتوا بودن به راحتی در دسترس کودکان است. نگرانی بالا بود زشت و ناپسند محتوا برای 9 درصد پاسخ دهندگان 13 درصد گفت: آن را “ضد ملی” محتوای 8 درصد بود و مسائل را با محتوای تلقی توهین به ادیان خاص و طبقات و 8 درصد شد, در مورد استفاده از بسیار قوی زبان. کمترین تعداد– 37 درصد– گفت: آنها تا به حال هیچ مسائل با محتوا در این OTT سیستم عامل است.

اینترنت و تلفن همراه انجمن, هند اوایل این ماه راه اندازی دیجیتال سرپرستی محتوای شکایت شورای DCCCC) خواهد بود که یک مکانیزم به اجازه مصرف کنندگان فایل هر گونه شکایت مربوط به جریان و یا محتوای آنلاین و دریافت در یک زمان محدود redressal.

این DCCCC است که با هدف ترویج اعتماد مشتری, تجارت و محتوای خلاق در هند. این دومین مرحله از خود تنظیم مدل کد اتخاذ شده توسط بازیکنان صنعت در سال گذشته است.

بر خلاف نه امضا کنندگان به کد در سال گذشته DCCCC در حال حاضر تنها چهار نفر حاضر سرپرستی ارائه دهندگان محتوا (OCCP) در هیئت مدیره Hotstar, Voot, Jio و SonyLiv دلیل عمده OTT بازیکنان در نظر گرفتن یک شکایت و مجازات مدل به عنوان سانسور از محتوا است.

شورای ریاست خواهد شد عدالت A P شاه و شامل دیگر شخصیت های برجسته با مشتاق دانش دیجیتال, متوسط, محتوا سازندگان و کارشناسان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>