‘ساخت برش را’ فصل 1 برنده تجارت الکترونیک در میان Coronavirus همه گیر

SPOILER ALERT: فراموش نمی به عنوان خوانده شده اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است به تماشای فصل 1 آخر “ساخت برش.”

در این فصل از “ساخت برش” طراحان whisked از نیویورک به دوختن کوک و تعمیر در پاریس و توکیو. برای آخر مسابقه رفت و برگشت به محل آنها شروع به نشان می دهد یکی از آخرین مجموعه.

هر دو جانی کوتا و استر Perbandt فرستاده گذشته به نظر می رسد پایین باند اما تنها یک ساخته شده در final cut: کوتا.

در اینجا کوتا در مورد بسته شدن فروشگاه خود را راه اندازی مجموعه جدید خود را و ماندن عاقل در میان COVID-19.

شما می توانید بحث در مورد آنچه آن را مانند پیدا کردن شما برنده ؟

آن را چنین احساسی rollercoaster. اگر شما در حال تماشای فصل شما ببینید من به برخی از پیروز لحظات اما من یک مقدار زیادی از تلاش در طول فصل [بیش از حد] پس از آن به اوج رسیدن در آنها ساخت من برنده من فکر نمی کنم من تا کنون بوده است تا عاطفی. من نمی دانم اگر من گریه یا خنده یا جیغ, اما آن را فقط به همه چیز من می تواند احساس می کنید همه در 10 ثانیه و آن را به صداقت بهترین لحظه زندگی من است.

چگونه شما در مورد شنیدن این نشان می دهد ؟

ریخته گری تیم به من رسیده است. من فکر می کنم که آنها فقط تحقیق در اینترنت, Instagram خواسته در اطراف. من فکر می کنم که چگونه آنها در بر داشت در بسیاری از طراحان در سراسر جهان است. من یک ایمیل در یک روز و با خودم گفتم: “واقعا ؟ این چیزی است که من می خواهم علاقه مند می شود.” اما من فقط در مورد فروشگاه من, من نمی دانم آنچه که در آینده از نام تجاری من نگاه کرد و آن این بود نادر چنگال در جاده که در آن من نمی دانم آنچه در زندگی حرفه ای من بود رفتن به مانند نگاه در آینده نزدیک و آن را اتفاق افتاده است نمی تواند در هر زمان دیگر.

چرا شما رفتن به فروشگاه شما ؟

ما تا به حال Skingraft اینجا برای از 10 سال و در آن [حال] بوده است نوع کم کردن سرعت. ما اجاره شد تا ما اجاره بود و برادر من و من مانند “شاید آن زمان ما نزدیک این فروشگاه. ما نگه داشتن نام تجاری آنلاین, اما ما به شما نزدیک فروشگاه.” بنابراین ما فقط بسته به فروشگاه و واقعا برای من سخت بود. آن را کمی شرم آور بود و من نوع احساس کردن و سپس این فرصت را به درخواست “ساخت برش” آمد و من گفتم: “اجازه دهید آن را انجام دهد. من چیزی برای از دست دادن.”

چگونه رابطه خود را با خرید آنلاین و تجارت الکترونیک تکامل به عنوان یک طراح ؟

ما یک تیم کوچک در حال اجرا فروشگاه ما در حال اجرا کارخانه ما در بالی. آن سخت است به [ما فروشگاه آنلاین] عشق به آن نیاز دارد. به این نظارت با آمازون را به من کوچک تجاری و بالا بردن ما و به ما ابزار ما نیاز به یک قوی پیشگام با نام تجاری نوعی از باور نکردنی ترین فرصت من می توانم تصور کنید که به خصوص در طول این واقعا تاسف بار است. من فروشگاه را بسته و کل صنعت مد است که نوع بیرون رفتن از کسب و کار و من این واقعا فرصت باور نکردنی برای رسیدن به یک بازار جهانی در آمازون است.

من احساس می کنم مثل خرید آنلاین محبوب تر از همیشه در حال حاضر. این تنها گزینه است.

ما همیشه می خواستم برای قرار دادن زمان بیشتری به صورت آنلاین و در حال حاضر وجود دارد هیچ چیز دیگری که ما می توانید انجام دهید. من تقریبا هیجان زده فروشگاه من بسته است چرا که اجازه به حضور آنلاین ما عشق به آن نیاز دارد و ما فورا دیدن پاسخ. من درگیر شدن بیشتر با ما سیستم عامل رسانه های اجتماعی افراد فرصت بیشتری به خرید و یا خرید نیست بیایید فقط ایجاد مکالمات و باید با یکدیگر در انزوا. آن بوده است بسیار دلگرم کننده و آن را منجر به یکی از بهترین ماه در نام تجاری تاریخچه آنلاین در فروش.

چه چیز دیگری شما انجام می دهند در انزوا?

من شده اند کار شب و روز آماده شدن برای راه اندازی آخر مجموعه, Jonny کوتا که راه اندازی خواهد شد [پست آخر]. این ترکیبی که, مدیریت رسانه های اجتماعی — که منفجر شد و پس از نمایش پخش — تلاش برای پاسخ به همه و ارتباط برقرار کردن با هر کس که می رسد و سپس سعی کنید به نگه داشتن این مستند پوند! من انجام حیاط خلوت تمرینات و تلاش برای غذا خوردن سالم. شوهر من و من به اندازه کافی خوش شانس به یک حیاط خلوت کمی پس از آن مانند یک کمی آفتاب ماندن کمی عاقل.

بسیاری از طراحان هستند pivoting به ایجاد ماسک صورت در حال حاضر.

بله! ما یک ماسک ارتقاء هفته گذشته که به فروش می رسد در کمتر از یک ساعت. ما تیمی با تام فنلاند فروشگاه ما ارائه شده یک به یک: برای هر ماسک خریداری Skingraft خواهد کمک به همجنسگرایان مرکز. ما به فروش 200 ماسک در دو ساعت. کسانی که 200 ماسک را به مشتریان و به زودی پس از 200 ماسک اهدا خواهد شد به همجنسگرایان مرکز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>