صادر شده در: اصلاح:

مالی نیروهای نظامی را آغاز کرده اند استقرار به کلید شمال شهر کیدال ارشد ارتش رسمی گفت: از بازگشت به منطقه است که مدت طولانی است که نمادی از دولت عدم کنترل بر شمال.

تبلیغات

مالی بازگشت سربازان به ناآرام شمال شهر کیدال در نظر گرفته شده است یک جزء کلیدی در اجرای 2015 الجزیره توافقنامه صلح زده بین دولت در باماکو و برخی از گروه های شورشی.

صحبت به خبرگزاری فرانسه خواست نامش فاش نشود ارشد مالی مقامات ارتش گفت: سربازان ترک کرده بود شمال شهر گائو در مسیر به کیدال. “هیچ مشکلی وجود ندارد در حال حاضر,” او گفت:.

شورشیان بسیاری از غرب آفریقایی وزارت امور خارجه شمالی در سال 2012 از جمله کیدال تحریک یک جنگ است که تاکنون شرکت تصمیم گرفتند که توسط جهادگران و گسترش به مرکز مالی کشور همسایه بورکینافاسو و نیجر است.

استقرار آمد به عنوان مستقر در نیویورک دیده بان حقوق بشر خواست مالی مقامات برای بررسی قتل عام توسط افراد مسلح گروه های قومی و شبه نظامیان اسلام گرا در مرکز مالی که به کشته شدن بیش از 450 نفر در ساخت 2019 مرگبارترین سال در منطقه از زمان آغاز جنگ در سال 2012.

درگیری های فقیر محصور در خشکی کشور گسترش یافته است به همسایه بورکینافاسو و نیجر حتی به عنوان نیروهای فرانسوی عامل تحت عملیات Barkhane مستقر شده اند بر ضد شورشیان ماموریت در ساحل.

ماه گذشته رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی اعلام کرد که تعدادی از نیروهای فرانسوی در ساحل عاج خواهد بود افزایش یافته و از 4500 به 5,100. این تصمیم در پایان G5 Sahel در شمال شهر پو که در آن پاکسازی ملاقات با دعوت رهبران مالی موریتانی, بورکینافاسو, نیجر و چاد کشور را تشکیل می دهند که G5 Sahel گروه نظامی.

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de