بازار درآمد مجموعه به نصف این سال مالی با توجه به Covid می گوید Crisil

درآمد از بازار اپراتورها را در مجموعه ای به نصف این سال مالی به دلیل Covid-19 pandemic محور مستندات با توجه به Crisil و تحلیل از 10 مراکز آن نرخ.

این مراکز باید در مجموع دارای بدهی 4,200 تومان کرور روپیه و پوشش 7.5 میلیون فوت مربع (msf) با پان هند حضور. این باید قوی حامیان مالی و بدهی بالا خدمات نسبت پوشش (DSCR) از 1.5 برابر متوسط.

“از این رو با وجود فشار بر درآمد, تاثیر بر کیفیت اعتباری از Crisil-دارای مراکز است که انتظار می رود به طور محدود در کوتاه مدت. مقدار تاثیر در بازار و درآمد است زیرا multiplexes دادگاه های مواد غذایی و رستوران ها و مناطق بازی هنوز باز در بسیاری از نقاط به عنوان در هر دولت سفارشات” Crisil گفت.

“این کسب و کار است که کمک حدود 22 درصد کل درآمد را متحمل فشار از تاثیر بر عملیات با توجه به اجتماعی فاصله و نیز انتظار می رود به طولانی ترین برای بازیابی” Crisil اضافه شده است.

برای دسته های دیگر مانند پوشاک, لوازم آرایشی, الکترونیک, و کتابفروشی ها که کمک 75 درصد از بازار درآمد مصرف است هنوز هم کم در 30-35 درصد از سال های گذشته’ تعداد در ماه اول عملیات ارسال بازگشایی.

با درآمد dented و بازیابی انتظار می رود آهسته این کسب و کار را شروع کرده اند renegotiating قرارداد خود را با صاحبان مرکز – برای چشم پوشی در پرداخت اجاره و یا تخفیف بیش از دوره مستند و در میان مدت نتیجه تأثیر بازار و درآمد آن را گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>