Mallacoota دریافت 2.5 میلیون دلار برای پیش دبستانی


آتش آسیب دیده Mallacoota را دریافت جدید مهد کودک پس از یک ساله به شدت آسیب دیده بود در طوفان اخیر مجبور شهر کودکان به حضور موقت مهد کودک با توالت و یا آب در حال اجرا.

Mallacoota preschooler Tom Brownlie watches on as mould-damaged equipment is thrown away on Monday.

Mallacoota کودک پیش دبستانی تام Brownlie ساعت در قالب-تجهیزات آسیب دیده است دور انداخته در روز دوشنبه.اعتبار:راشل Mounsey

ویکتوریا وزیر آموزش و پرورش, James Merlino متعهد در روز پنج شنبه که اندروز دولت را متعهد به 2.5 میلیون دلار در یک مهد کودک جدید ساختمان برای شهر 1000 نفر در دور شرقی ویکتوریا.

تعهد ساخته شده بود پس از سن نشان داد که جامعه شده بود مجبور به ترک های موجود در مهد کودک با توجه به گسترده آب و قالب آسیب های پایدار در استرالیا روز آخر هفته طوفان.

این سایت در حال حاضر دچار دود و خاکستر ناشی از ویرانگر شرق Gippsland bushfires که تهدید این شهر در ماه دسامبر و ژانویه.

تبلیغات

بسیاری از کودکان پیش دبستانی اسباب بازی ها و کتاب ها پرتاب شد این هفته.

کودکان به حضور در پیش دبستانی در داخل عجله-تبدیل portable ساختمان در زمینه Mallacoota P-12 مدرسه.

قابل حمل بدون آب در حال اجرا و نزدیکترین توالت حدود 70 متر دورتر.

صاحب ساختمان شرق Gippsland Shire Council و YMCA بالار های پیش دبستانی این اپراتور تا به حال شده است قادر به ارائه یک جدول زمانی برای زمانی که و یا حتی اگر قدیمی پیش دبستانی خواهد بود ساخته شده قابل سکونت دوباره.

آقای Merlino گفت: این مهم برای پیدا کردن یک راه حل دائمی برای این شهر به کودکان سنین پیش دبستانی.

“خانواده در این جامعه به اندازه کافی به نگرانی در مورد آنها نمی باید به نگرانی در مورد اینکه آیا یک مهد کودک را بازسازی خواهد شد” آقای Merlino گفت. “همین دلیل است که ما اطمینان حاصل شود جامعه خواهد شد که امکانات آنها نیاز دارند.”

جدید مهد کودک هم خواهد بود ساخته شده در همان سایت به عنوان یکی از قدیمی و یا در سایت های مختلف به طور بالقوه در P-12 schoolgrounds.

از دولت و جامعه خواهد بود مشورت در مورد گزینه نهایی و که این امر می تواند ساخته شده به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

میریام Riverlea یک Mallacoota resident که کودکان باید با حضور پیش دبستانی گفت: جامعه محلی ارائه شده بود “پشتیبانی شگفت انگیز” از مشکل شایع.

او گفت: دولت اعلام یک ساختمان جدید بود “فقط بزرگ”.

“مردم شده اند برخورد با بسیار دیگری در زندگی خود تا به ناکامی با مهربانتر شده است بسیار دشوار است برای بسیاری از افرادی که از طریق بسیار بوده است” Ms Riverlea گفت.

هزاران نفر از ساکنان و گردشگران مجبور شدند به پناهگاه در Mallacoota را در ماه ژانویه به عنوان عمده bushfire تهدید شهر و آسمان خون قرمز است. این شهر قطع شد از بقیه دولت برای هفته ها.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>