مرد کشته شده در مسئله قتل پس از 160 دلار دارو rip-off, استنطاق گفت:


یک مرد که به طرز وحشیانه ای کشته شده و پر شده را به یک کمد در سیدنی واحد بلوک تقریبا یک دهه پیش از دست داد $160 در یک شکست خورده معامله مواد مخدر چند روز قبل از مرگ یک رویداد باور به توان خود مرگ استنطاق شنیده است.

رادنی Scarman بود که در اوایل 50s, آخرین صحبت به یک دوست در 9.27 هستم در روز کریسمس در سال 2011 و دیده می شد توسط یک همسایه در مورد ناهار.

Police at a unit block on Walker Street, Waterloo, after Mr Scarman's body was found.

پلیس در یک واحد بلوک در Walker Street, Waterloo, پس از, آقای Scarman بدن داشت.اعتبار:بن Rushton

در مورد 4.30 هستم در دسامبر 26, بدن خود را کشف شد در یک ابزار کمد در مسکن کمیسیون واحد بلوک واکر در خیابان در شهرستان درونی حومه واترلو. همسایه که او را متوجه خون تراوش از زمین-طبقه کمد که در آن قفل شده است.

آقای Scarman دچار صدمات گسترده و درگذشت از شدید بلانت نیروی ضربه به سر.

تبلیغات

روز دوشنبه معاون دولت قانونی ایلین Truscott برگزار شد استنطاق به آقای Scarman مرگ پیدا کردن او در روز کریسمس به عنوان یک نتیجه از قتل. او گفت: “تنها مظنون” است که تصور می شود مسئول مرگ او وجود دارد اما در حال حاضر شواهد کافی برای اتهامات جنایی.

Rodney Scarman was killed in December 2011.

رادنی Scarman کشته شد در دسامبر 2011.اعتبار:حسن نیت ارائه میدهد از رابین ترنر

“[I] توجه داشته باشید که پیشرفت در تکنولوژی و رخدادهای آینده ممکن است منجر به حل و فصل این تحقیق” Ms Truscott گفت. “در ضمن در مورد ثبت خواهد شد و با حل نشده قتل واحد.”

در یک بیانیه افتتاحیه, مدافع, کمک به استنطاق دیورند ویلز گفت: آقای Scarman بود درجا مرد که تا به حال اضطراب و اسکیزوفرنی و تنها رویداد مهم در زندگی خود را که می تواند موجب کشنده جنگ “بود $160 غارت رخ داده است که سه روز قبل از مرگ”.

آقای ویلز گفت: آقای Scarman به 160 دلار برای یک نما زن زندگی می کردند که در این نزدیکی هست با انتظار او خواهد او را خرید شاهدانه اما او در عوض به برخی از پول برای یک دوست و بقیه را صرف مواد مخدر و مواد غذایی.

در روز قبل از مرگ آقای Scarman شنیده شد فریاد “شما مدیون من 160 دلار” به یک نما زن هنگامی که او بیرون رفت از یک تاکسی در نزدیکی خانه اش. او شنیده ام فریاد “چقدر احمق هستند شما را به تبدیل بین ما زندگی می کنند در همان خیابان” و “من حتی با شما شما این را من و شما را بکشند”.

پلیس معتقدند که منجر به مرگ یک درگیری آشکار شد که آقای Scarman مواجه نما زن بود که دوستان با اصلی زن او را به 160 دلار به اشتباه باور او درگیر شد.

Ms Truscott گفت: این زن به احتمال زیاد وارد بلانت نیروی صدمات آقای Scarman که پس از آن سقوط کرد و مجروح شد بیشتر است. بدن او به احتمال زیاد به سمت چپ برای چند ساعت او قبل از آن منتقل شد به wheelie bin منتقل شده به واحد خود در بلوک و قرار داده شده در کمد برای جلوگیری از بالا رفتن از پله ها به واحد خود را.

“پس از دفع از بدن فرد سپس وارد Mr Scarman محل و شسته دست خود را در حمام,” Ms Truscott یافت.

در بیانیه ای به دادگاه آقای Scarman خواهر رابین ترنر گفت: او برادر بود “خلاق و ملایم فردی که دوست داشت متفاوت باشد” و لذت می برد کار با بی خانمان.

او گفت که او تلاش مانند بسیاری دیگر با اعتیاد و مسائل مربوط به سلامت و او شده بود و امیدوار او را در پیدا کردن قدرت به “یک بار دیگر تلاش یک زندگی که شامل مواد مخدر”.

“من در حال حاضر می دانیم که این هرگز اتفاق می افتد چرا که زندگی اش را دزدیدند از هر فرصت های آینده,” او گفت:.

خانم ترنر گفت: پس از او برادر ناگهانی و ضربه مرگ افکار او “به طور مداوم مصرف” از آنچه اتفاق افتاده است از جمله “نهایی خود را ساعت ها و لحظات و راه خود را به سمت چپ پر شده و در یک کمد”.

“افراطی خشونت های مرتبط با این و چگونه خود را در آخرین لحظات می شده اند و پر از وحشت و درد و ترس پیدا کنم سخت ترین برای آمدن به شرایط با” خانم ترنر گفت. “هیچ کس سزاوار به درمان بود اما برادر من بود. من اغلب تعجب می کنم اگر کسی می خواهد همیشه برگزار می شود مسئول است.”

خانم ترنر گفت: خانواده او همچنان امیدوار است که آنها را یک روز عدالت را دریافت کنید.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>