کشته و پس از سری های تروریستی در ملبورن حومه شرقی


سه نفر کشته و چهارم در حال مبارزه برای زندگی خود را پس از یک سری از تصادفی “بی معنی” دارویی و نقدی در سراسر ملبورن داخلی-شرق در شب چهارشنبه.

زنان پس از رسیدن به آنها زالزالک خانه در یکی از ملبورن ثروتمند ترین خیابان بودند با چاقو به یک ضرب قبل از اینکه یک مرد چاقو به مرگ نزدیک یک Kew توقف تراموا. دوم است و مبارزه برای زندگی خود را در بیمارستان.

34 ساله مهاجم از Roxburgh پارک که کاهش حفاظتی خدمات افسر در Jolimont ایستگاه قطار پیش از آن در شب, شد, کشته و مدت کوتاهی پس از نیمه شب.

او مسلح با دو چاقوی آشپزخانه و یک سوئیچ تیغه.

تبلیغات

این مرد تا به حال هیچ سابقه جنایی, اما, جدا خود شریک و فرزند باید مداخله سفارش در برابر او. پلیس گفت که آنها بی خطر هستند و به خوبی.

دستیار کمیسر گلن ویر گفت که حملات تصادفی بود و انگیزه نامشخص است.

“وجود دارد هیچ چیز به نشان می دهد هر یک از افراد درگیر – بود آن مرحوم نفر زخمی و یا مجرم – شناخته شده به هر یک از دیگر,” او گفت:.

“وجود دارد هیچ چیز را نشان می دهد در این مرحله اولیه این است که هر چیزی به غیر از یک عمل تصادفی از خشونت بی معنی.”

پلیس نشان داد او به آنها صحبت کرد در سال 2018 در مورد نگرانی های خود را که داعش از فعالان میلدورا بودند تا او را بکشند. او بود گرفته شده برای ارزیابی در این زمان بود اما پرچم به عنوان یک پتانسیل سلامت روان مسئله در سیستم پلیس.

پلیس در حال حاضر گشتن صفحه اصلی کامپیوتر و تلفن خود را و صحبت کردن با خانواده و دوستان خود را معلوم انگیزه. آنها همچنین جمع آوری دوربین های مدار بسته برای ردیابی حرکات خود را قبل از این حملات است.

The scene at Coppin Grove in Hawthorn where two women were stabbed, one fatally.

صحنه در Coppin گرو در زالزالک که در آن دو نفر با ضربات چاقو یک ضرب.اعتبار:Jason جنوبی

چگونه سلاح سرد داد و بیداد گشوده

وحشت شروع به داد و بیداد در 10.40 ب. ظ روز چهارشنبه رخ داده است و بیش از چند ساعت.

مرد متوجه شد با دو PSOs در Jolimont مورد 10.40 pm هنگامی که او ساخته شده بود “با صدای بلند سر و صدا و یا yell” در پایان از پلت فرم. آنها رفت و به او و پرسید: اگر او نیاز به کمک با جهت.

وجود دارد یک مکالمه کوتاه قبل از مجرم کاهش یکی از آنها را با یک چاقوی آشپزخانه بر روی گونه و بازو. این PSO است که در یک وضعیت با ثبات و باید عمل جراحی بعد در روز پنج شنبه.

پلیس گفت: این مرد سپس فرار در سراسر تلاقی چند خیابان یا جاده از MCG و سوار یک قطار در ریچموند ایستگاه قطار به زالزالک.

بود فقط وارد صفحه اصلی در Coppin بیشه که با نزدیک شدن آنها. او صحبت کرد و به آنها به طور خلاصه قبل از سلاح سرد آنها را. یکی زن 30 درگذشت و در صحنه است.

زن دیگر, 31, فریاد زد, هشدار همسایگان که به نام پلیس, اما این مرد در حال حاضر به فرار به سمت کیو. او صدمات قابل توجه است و در بیمارستان آلفرد در یک وضعیت بحرانی است.

ساکنان از خواب بیدار شده بودند شبانه با ماشین شاخ و سگ های پلیس, آمبولانس و یک هلیکوپتر پلیس معلق در هوا بالای سر.

“وجود دارد یک پلیس حضور” پنی زندگی می کند که در Coppin بیشه گفت: ایستگاه های رادیویی 3AW. “پلیس کاملا از کوره در رفته.”

Forensic police inspect the scene in Walpole Street, Kew, where police found the attacker.

پزشکی قانونی پلیس بازرسی صحنه در Walpole خیابان Kew که در آن پلیس مهاجم.اعتبار:Jason جنوبی

یکی دیگر از همسایه هلن Hounslow گفت: او بیدار شد با یک بوق ماشین حدود 11 شب قبل از یک سگ پلیس شروع به در حال اجرا از طریق حیاط.

“وجود دارد چراغ فلش از طریق ویندوز ما و من نگاه از پنجره به بیرون و همه ناگهانی شما دیدن ماموران پلیس با یک چوپان آلمانی پایین رفتن و پریدن از نرده ها و وسیله خانه,” او گفت:.

کمتر از یک ساعت بعد بحرانی Incident Response Team نامیده می شد برای کمک به یک مرد 59 با تهدید کننده زندگی زخم چاقو در توقف تراموا در Cotham جاده Kew در مورد 12.15 هستم.

مرد ارسالی سه گانه صفر خودش که رئیس پلیس کمیسر گراهام اشتون به عنوان “بسیار شجاع عمل می کنند”.

“او ساخته شده تماس بدیهی است از آنجا که او نگران است در مورد جامعه بیش از خود. او نگران است که چه چیز این مرد در حال رفتن به انجام,” او گفت:. “من فکر می کنم این فوق العاده شجاع عمل می کنند.”

امدادگران تلاش CPR در قربانی اما او نمی تواند ذخیره شود.

مهاجم کشته

پلیس مهاجم راه رفتن در نزدیکی Walpole خیابان یک زمان کوتاه بعد. پلیس tasered و با استفاده از یک تعداد دیگر غیر کشنده گزینه سعی کنید زانو در آوردن او را قبل از او کشته شد در خیابان والتون.

“او به نام در به تسلیم شدن توسط پلیس و حاضر به انجام این کار” آقای ویر گفت.

“توپ در دادگاه خود را. او تصمیم و اعضای ما باید بر این اساس عمل در نظر من.”

Forensic police inspect the scene in Walpole Street, Kew.

پزشکی قانونی پلیس بازرسی صحنه در Walpole خیابان Kew.اعتبار:Jason جنوبی

ساکن Jan گفت که او نیم خواب زمانی که او شنیده ام سه شلیک شد.

“ما فقط شنیده ام سه عکس وجود ندارد خیلی سر و صدا,” او گفت:.

“من نیمه خواب … من کمی عصبی اما این چیزها اتفاق می افتد.”

آقای اشتون گفت: “تلاش آنها برای درگیر کردن او در تلاش برای حمله به ماموران پلیس دوباره با چاقو و سه افسران اخراج شده اند بر اساس آن فرد در آن محل و او شده است به سختی زخمی توسط پلیس در آن زمان است.”

Jolimont ایستگاه قطار بسته شده و صحنه های جرم و جنایت تعیین شده است تا در چند خیابان در Kew و زالزالک. Cotham جاده در Kew باقی مانده بسته در هر دو جهت بین خیابان بالا و Glenferrie جاده ها است.

Police at a tram stop in Kew where a man was stabbed to death.

پلیس در توقف تراموا در Kew که در آن یک مرد چاقو به مرگ.اعتبار:Jason جنوبی

Gerogia Sassi, 21, گفت که او در مورد به خواب رفتن وقتی که او بیدار شد به تهاجمی فریاد توسط صدا مثل چند مرد.

“از آن رو گرم می شود بسیار به سرعت … سپس من شنیده ام یک افسر پلیس می گویند ‘put your hands up’ و سپس سه با صدای بلند شلیک شد,” او گفت:.

“این خیلی ترسناک است. این صدا خیلی نزدیک به من پنجره ای که از آن می شده اند در حیاط خلوت من. بارها من آمده ام خانه که در آن زمان و از آن می شده اند هر کسی در خارج وجود دارد.”

آقای اشتون گفت: پلیس به صحبت بسیاری از مردم بر ضد هر روز, اما وجود دارد هیچ نگرانی مهاجم ارائه شد “هر نوع تهدید ترور” زمانی که او صحبت می کرد به افسران در سال 2018 است.

“من یک جلسه از ما در مبارزه با تروریسم فرماندهی این صبح” آقای اشتون گفت.

“در این مرحله آنها را به انجام یک جستجو کامل و تا کنون از آن آشکار نشده هر لینک شناخته شده به تروریسم که آنها آگاه هستند ،

“در واقع ما از انگیزه در این زمان به عنوان به همین دلیل او را به انجام آنچه او انجام داده و مرتکب چنین بسیار جدی متخلف برابر جامعه است.”

پلیس در انتظار گزارش سم شناسی برای تعیین اینکه آیا مهاجم بود مواد مخدر را تحت تاثیر قرار.

پلیس وزیر لیزا نویل تقدیر پلیس. “آنها در عمل در جهت منافع امنیت جامعه و به سرعت به عنوان آنها می تواند شامل این وضعیت و آوردن این فرد تحت کنترل” او گفت:.

هر کسی با اطلاعات باید با جرم و جنایت جلو در 1800 333 000 و یا در www.crimestoppersvic.com.au.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>