مانو Dibango آفریقایی نوازنده و مایکل جکسون تاثیر می میرد از Coronavirus در 86

مانو Dibango های پیشگام کامرونی موسیقی که آهنگ “روح Makossa” بود درون یابی در مایکل جکسون آمار “Wanna Be Starting Something” درگذشت در پاریس روز شنبه پس از عقد قرارداد Covid-19 با توجه به نگهبان و متعدد رسانه های خبری. او 86.

یک پیام در Facebook صفحه آمده است: “در تشییع جنازه او خدمات برگزار خواهد شد و سخت حریم خصوصی و ادای احترام به حافظه خود را سازمان خواهد شد زمانی که ممکن است.”

Dibango متولد شد و در دوالا, کامرون در سال 1933 و با حضور مدرسه در فرانسه. وجود دارد او یک نوازنده ماهر شدن در پیانو و ساکسیفون و زیلوفون در حالی که حضور در کنسرت جاز در پاریس که در آن او را دیدم Louis Armstrong, Count Basie و دیگران. او یک نوازنده حرفه ای و عضو گروه جاز آفریقا و به پاریس بازگشت و در سال 1965. در طول این سالها او ذوب متعدد خود را تحت تاثیر قرار به یک نوع آفریقایی-جاز-funk ترکیبی که باعث یک آمار بین المللی در سال 1972 با “روح Makossa” که ویژگی های فراموش نشدنی ساکس خط خود سخن گفته خواننده.

این زمزمه در نزدیکی خط آغاز song — “mama-بگو مامان-sa ma-makossa” — بود درون یابی توسط جکسون در سال 1983 آمار “Wanna Be Startin’ Somethin’.” Dibango شکایت کرد Jackson — تنها نویسنده در این آهنگ که تولید شده توسط این خواننده و کوئینسی جونز — بیش از ناشناس الحاق و برنده در سال 1986 دادگاه حل و فصل است که گزارش گفت: هزینه تخت از 1 میلیون فرانک. بیست و یک سال بعد ریحانا نمونه که بخش Jackson آهنگ برای تک “don’t Stop the Music” و Dibango در زمان هر دو آنها را به دادگاه اگر چه او شکایت تلقی شد قابل پذیرش نیست. تا حدودی جالب اینجاست که زمانی که مدونا به پرداخت ادای احترام به جکسون در اولین کنسرت خود پس از مرگ او در سال 2009 یکی از رقصنده های انجام جکسون جعل هویت در حالی که او پشتوانه خوانندگان سنگ Dibango را درون یابی خط.

Dibango برد طولانی و پربار حرفه ای همکاری با Fela کوتی, Herbie Hancock, Hugh Masekela و بسیاری از دیگران و موسیقی او بود و نمونه برداری توسط هنرمندان متعدد. او ادامه داد: برای ضبط و تور به امروز انتشار خود را نهایی آلبوم “Balade En Saxo” در سال 2013 و انجام زندگی می کنند که به تازگی به عنوان سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>