‘بسیاری از خانواده ها خواهد شد از دست دادن عزیزان’: بوریس جانسون گریم هشدار به


لندن: بوریس جانسون انگلیسی ها هشدار داد که بسیاری از خواهد از دست دادن عزیزان خود را به دولت خود منتقل پاسخ آن را از “حاوی” کوروناویروس به تأخیر انداختن شیوع اوج.

اعلام این بدترین “بحران بهداشت عمومی برای نسل” نخست وزیر بریتانیا گفت که این بیماری شد “خطرناک تر” از آنفلوانزای فصلی با توجه به عدم وجود ایمنی در جامعه است.

British Prime Minister Boris Johnson has warned the public about future losses.

نخست وزیر بوریس جانسون هشدار عمومی در مورد آینده ضرر و زیان است.اعتبار:گتی

“من باید سطح با شما,” او گفت:. “بسیاری از خانواده ها در حال رفتن به از دست دادن عزیزان خود را قبل از زمان است.”

جانسون گفت: هر کسی که با علائم خفیف باید در خانه بماند برای یک دوره قرنطینه برای “حداقل” هفت به جای 14 روز.

تبلیغات

تست خواهد بود تنها محدود به بیماران در بیمارستان امتیازی که به این بیماری را گسترش خواهد بود سریع و گسترده است.

اما نخست وزیر بریتانیا در برابر تحمیل ممنوعیت سفر اجرا شده توسط استرالیا و آمریکا و تعدادی از کشورهای اروپایی از جمله ایرلند و یا هر خاموش شدن ناگهانی از مدارس و رویدادهای مهم.

A public health crisis: an empty flight from London's Heathrow Airport.

بحران بهداشت عمومی: خالی پرواز از فرودگاه هیترو لندن.اعتبار:بلومبرگ

بریتانیا مقامات بر این باورند ممنوعیت سفر بی اثر هستند و اعمال آنها را در حال حاضر خواهد بود بیش از حد دیر به هر حال.

اما جانسون گفت: بسته شدن عمده حوادث مانند مسابقات فوتبال می تواند یک گزینه در هفته آینده. او گفت: بسته شدن مدارس در حال حاضر به انجام بیش از آسیب خوب است اما گفت: این تغییر می تواند.

افسر ارشد پزشکی بریتانیا و مشاور علمی گفت بریتانیا حدود چهار هفته پشت ایتالیا که در آن 1016 در حال حاضر کشته و بیش از 15000 آلوده هستند و که در اوج خواهد بود در حدود 10-14 هفته – به احتمال زیاد در ماه ژوئن.

این ساعت هشدار داد که دوران سخت آینده شد و گفت: میلیون ها نفر از داوطلبان مورد نیاز خواهد بود در هفته های آینده.

او اعلام کرد تغییر در بریتانیا در پاسخ به درخواست هر کسی با علائم جزئی به ماندن در خانه به مدت هفت روز به دلیل بیماران عفونی بیشتر در این پنج روز از ابتلا به ویروس.

“ما به انجام آنچه که ما می تواند انجام شود برای جلوگیری از این بیماری و این ما وقت با ارزش است اما آن را در حال حاضر جهانی همه گیر و تعدادی از موارد را به شدت افزایش می یابد” جانسون به خبرنگاران گفت: در شماره 10 خیابان داونینگ.

او گفت: درست است تعداد زیادی از عفونت بود “بسیار بالاتر” از 590 تأييد شد.

جانسون گفت: دولت متمرکز بود و در تلاش برای آهسته اوج این بیماری تا زمانی که آب و هوا گرم تر شد زمانی که کمتر مردم به بیماری های تنفسی در نتیجه آزاد کردن فشار بر خدمات بهداشت ملی.

دو نفر با شرایط بهداشتی اساسی تسلیم به این بیماری مصرف انگلستان تلفات به 10.

کمیسیون انتخابات نوشت: به دولت بریتانیا توصیه محلی و انتخابات شهرداری دلیل ممکن است به تعویق افتاد.

“این است که با توجه به رشد خطر برای تحویل سنجی و برای کاهش تاثیر بر رای دهندگان فعالان و انتخاباتی مدیران” این کمیسیون گفت.

حزب کارگر بریتانیا لغو خاص آن کنفرانس که در آن رهبر جدید خود را می توان نام برد و گفت: نتایج این مسابقه خواهد بود اعلام کرد در “کوچک پشت رویداد است.”

طیف وسیعی از کشورها از جمله اسلواکی و جمهوری چک و ایرلند مرزهای خود را بسته و هلند ممنوع گردهمایی بیش از 100 نفر با قرار دادن مرحله بعدی MH17 محاکمه در شک و تردید.

ایرلند, دانمارک, نروژ, لیتوانی الجزایر و اسلواکی پیوست لیست در حال رشد از کشورها تعطیل خود را در سیستم مدرسه و اروپا موفق ترین تیم فوتبال رئال مادرید قرار دادن تمام بازیکنان خود را به قرنطینه پس از یک آزمایش مثبت است.

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>