Marí Alessandrini ارائه اولین ویژگی ‘Zahorí” در لوکارنو به فیلم پس فردا

تولید در آرژانتین متولد شده, سوئیس-تحصیل فیلمساز Marí Alessandrini را اولین ویژگی “Zahorí” زمین به توقف در وسط پس از تولید. با همان مقدار در حال حاضر بودجه محدود و برآورد اضافی سال قبل از این فیلم می تواند اکران او مجبور شده است به پایان ویرایش در خود.

با بیش از یک دهه کوتاه فیلمسازی تجربه در هر دو داستان و مستند, Alessandrini صرف مقدار زیادی از زمان در این اتاق در حال ویرایش بر روی پروژه های قبلی اگر چه هرگز در چیزی به عنوان بلند پروازانه به عنوان “Zahorí.”

مانند بسیاری از کار “Zahorí” طول می کشد محل در زادگاهش آرژانتین در استپ پاتاگونیا. وجود 13 ساله مرا اشتباه توسط پدر و مادر و مدرسه او حضور و دوست او نزرنو مسن آروکانیایی مردی که می داند او را بهتر از اکثر سوار شو با هم در راه به سمت سالمند مرگ در یک coming-of-age سفر برای دختر جوان.

در مختصر ارائه تصویری موجود در لوکارنو وب سایت Alessandrini توصیف این فیلم به عنوان “یک re-تخصیص غربی. فمینیست های غربی که در آن ما کشف یک دختر جوان در کارآموزی فروش خودش را از وضعیت او به عنوان یک زن.”

فیلمنامه توسط توسعه داده شد Alessandrini در حالی که شرکت در ” جشنواره کن را برنامه اقامت Cinéfondation در سال 2015. این فیلم نهایی خود را به پایان رسید, شکل, شارت برای کارگردانان 2021.

شما مشغول به کار در هنرهای تجسمی برای سال در, آرژانتین و سپس به سوئیس نقل مکان کرد زمانی که شما شروع به فیلمسازی. چه انگیزه که تصمیم ؟

در 26 من نیاز به تبدیل کار من در عکاسی سیرک و محیط کلی-en-scène به ساخت فیلم های. آن زمان بود. من تصمیم به رفتن به اروپا به دلیل اروپا باعث می شود سینما که من مانند بسیاری. از پاتاگونیا من به یک روستا در اتریش به کار و صرفه جویی در [پول]. در حالی که من به دنبال “ایده آل” جای خود را به مطالعه و زندگی من به رم رفت مارسی با بارسلونا. من در سفر با یک بند هوایی نشان می دهد و کار بر روی مجموعه ای از عکس های من گرفته بود در Patagonian یخچال های طبیعی منطقه زمانی که من دعوت شد به لوزان جایی که من سازماندهی یک نمایشگاه با اسلاید وجود دارد و آنها به من گفتند در مورد سینما در هنرهای زیبا در سر در ژنو است. من رفتم برای بازدید از محل و این دقیقا همان چیزی است من به دنبال: مولف-رانده سینما یک دانشگاه دولتی و استادان بزرگ مانند میگوئل گومز و Apichatpong Weerasethakul, در میان دیگران.

چگونه زمان خود را در هر دو کشور تحت تاثیر هنری خود را ،

از یک طرف زندگی من در پاتاگونیا شامل دوران کودکی را در طبیعت به خصوص وحشی زمینه سفرهای بزرگ در سراسر این قاره عکاسی و سیرک هستند سخاوتمندانه پایگاه از تجارب. از سوی دیگر در ژنو بسیار جهان وطنی است. من همیشه در زندگی, تعاونی با مردم از بسیاری از کشورهای مختلف – نقاشان و نوازندگان شناسان پزشکان – ثروت از قادر بودن برای به اشتراک گذاشتن آنچه که دوست داشت از بسیاری از فرهنگ های مختلف. این چیزی است که من را تشویق بسیاری هنری به زندگی در ژنو است.

و خود را از ویژگی های “Zahorí” چه دولت این است که تولید در حال حاضر ؟

در حال حاضر من نیاز به پایان صدا و موسیقی, انجام, FX, بازی, گرافیک و مخلوط آن را به پایان برساند. من در حال ویرایش آن زمانی که ما مجبور به تعطیل کردن تولید. به دلیل خاموش من تا به حال به پایان ویرایش فیلم توسط خودم. آن را نیز تمدید تمام پس از تولید بدون دانستن چگونه به سازماندهی آن و یا اینکه به انصراف از آن در دسترس نباشد. COVID-19 به تعویق انداخته است برتر احتمالا در سال است. من این همه وقت اضافی اما با همان مقدار از بودجه و در حال حاضر پیچیده تر کار را انجام دهد. این همه بسیار پیچیده تر است.

در لوکارنو نمایش این فیلم توضیح داده شده است به عنوان نیمه سرگذشتی بر اساس دوران کودکی خود را. چگونه تجربیات خود را نفوذ “Zahorí”?

“Zahorí” است که نه تنها تحت تاثیر دوران کودکی من بلکه چندین مرحله از زندگی من پیش بینی به عنوان داستان از طریق آن شخصیت های مختلف. البته نقش مرا او شورش در برابر آنچه تحمیل شد با مدرسه و پدر و مادر انتخاب استپ و باز کردن جاده ها به عنوان مکان های آزادی… تمایل خود را به رایگان در طبیعت یک gaucha که بخشی از او می آید از من. اما من نیز تشخیص خودم در پدر و مادر و در نزرنو نیز در عزاداری خود را به تنهایی.

تا کنون رزومه کاری خود را که در نزدیکی 50/50 تقسیم مستند و داستانی. آیا شما ترجیح می دهند یک یا دیگر ؟ آیا شما خودتان را مشغول به کار در یک یا دیگر بیشتر جلو می رویم?

من پرشور در مورد هر دو. من علاقه مند هستم در مستند به رشد و داستانی واقعا به شیرجه رفتن عمیق به کار من. من فکر می کنم داستان های مورد علاقه من است زمینه خلاق و مستند است, انسان شناسی ضرورت است. من می توانم تصور اختصاص خودم تنها به داستان اگر این پروژه تا به حال ضروری مرحله از توسعه همکاری نزدیک با افراد دیگر و بازیگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>