ماریا Mercader, CBS News کهنه می میرد در 54 با توجه به کروناویروس

ماریا Mercader که کار در حوزه سلامت کمک کرد تحویل این بخش آخرین اخبار از ایالات متحده و در سراسر جهان به بینندگان درگذشت یکشنبه با توجه به coronavirus ایسنا گفت:. او 54 سال بوده و در مرخصی پزشکی برای نامربوط موضوع از هفته گذشته در ماه فوریه است.

ایسنا گفت Mercader مبارزه با سرطان و بیماری های مرتبط با بیش از 20 سال و اشاره کرد که تعداد زیادی از درمان و جراحی را ترک کرده بود او را در میان بیشتر در معرض این بیماری است.

“حتی بیشتر از استعداد او به عنوان یک روزنامه نگار ما را از دست او روح سرکش” گفت: سوزان Zirinsky, CBS News جمهور و ارشد و تهیه کننده اجرایی در بیانیه ای. “ماریا بخشی از همه از زندگی ما است. حتی زمانی که او در بیمارستان بستری شد – و او می دانست که چیزی که قرار بود در CBS او را از تماس با وکیل تشویق و می گویند ” شما می توانید انجام این کار.’ من به نام ماریا ‘سلحشور’ او بود. ماریا بود یک هدیه ما گرامی.”

در تازه ترین نقش مدیر استعداد استراتژی Mercader کمک آن سلامت’ در محل کار تنوع تلاش. او فعال در هماهنگی اخبار واحد مشارکت در آمریکا, روزنامه نگاران, انجمن, انجمن ملی روزنامه نگاران اسپانیایی ملی و روزنامه نگاران انجمن و انجمن ملی از روزنامه نگاران.

ماریا کارلا Mercader متولد 28 نوامبر سال 1965 در شهر نیویورک است. او با حضور همه دختران دومینیکن آکادمی در منهتن و در ادامه به فارغ التحصیل از کالج نیو راشل در سال 1987 زمانی که او پیوست CBS صفحه برنامه. او شروع به کار خود در جام Newspath جایی که او آموخته طناب تولید اخبار بسته برای فردا سهامداران توزیع شده است. بیش از این دوره از زندگی حرفه ای اش به او کمک کرد تا تولید برخی از بزرگترین شکستن پوشش اخبار برای رادیو فردا از جمله مرگ پرنسس دایانا و 9/11 حملات. او برنده یک کسب و کار-اخبار امی در سال 2004 برای او کار بر روی یک “CBS یکشنبه صبح” گزارش کامپیوتر دادن.

Mercader است جان سالم به در برد و توسط پدرش مانوئل و برادر مانوئل.

“اگر شما می دانستید ماریا شما او را دوست داشتم. او الهام بخش همه با قدرت روح او در مواجهه با یک بیماری جدی بسیاری را تسلیم به مدتها پیش است.,” Zirinsky گفت: در یک یادداشت به کارکنان. “او را تحمل درمان های سخت و طولانی بستری شدن در بیمارستان در هر زمان بازگشت به پیروزی. ماریا ما بود ‘دختر بی باک’ طولانی قبل از آن مجسمه به نظر می رسد در وال استریت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>