دریانوردان در مذاکرات به فروش باشگاه به مالک گرانادا


مالک سابق لالیگا باشگاه می تواند کلید نگه دارید به نگه داشتن دریانوردان در ساحل مرکزی پس از ارائه پیشنهاد به خرید یک لیگ جانبی و مرتبط با آن املاک و مستغلات در Tuggerah.

پس از روز شنبه را اعلام قصد خود برای فروش این باشگاه و یا پشت دست خود را یک-لیگ گواهینامه, Central Coast Mariners رئیس مایک Charlesworth تایید او مذاکره و فروش با استرالیا تاجر Abdul حلو که صاحب یک سوم از باشگاه اسپانیایی گرانادا.

The Mariners are set to have new owners, and possibly a new home.

این ملوانان را در مجموعه ای به صاحبان جدید و احتمالا یک خانه جدید.اعتبار:گتی

یک توافق هنوز به توان رسید اما مذاکرات در حال پیشرفت به انتقال مجوز به یک کنسرسیوم سرب توسط حلو که آن هم علاقه مند به خرید زمین های متعلق به Charlesworth و قبلا در ارتباط با Mariners.

“من آگاه هستم Abdul حلو که علاقه نشان داده اما او یکی از بسیاری از در طول چند ماه گذشته نشان داده اند که برخی از منافع” Charlesworth گفت. “ما را از طریق یک فرایند در طول چند هفته آینده به بحث به سرمایه گذاران بالقوه و خریداران است. ما کوتاه آن و پیدا کردن حق سرمایه گذاران. ما می خواهیم افرادی که واقعا می تواند کمک به درایو A-League.”

تبلیغات

Charlesworth نمی خواهد رد فروش مجوز حتی اگر این به معنی این باشگاه نقل مکان از ساحل مرکزی.

این حلو پیشنهاد گروه در نظر دارد برای حفظ این باشگاه در Gosford با بحث حول یک خرید از دریانوردان’ A-لیگ مجوز و باشگاه مرکز تعالی و تجاری املاک و مستغلات. چشم انداز کنسرسیوم است برای بازسازی مارینرز استرالیا به عنوان بهترین توسعه دهنده استعدادهای جوان و به فروش بازیکنان به باشگاه های خارجی با مرکز تعالی مرکزی به پیشنهاد.

ملک در Tuggerah است نه متعلق به دریانوردان اما ثبت نام برای یک کسب و کار جداگانه است که متعلق به Charlesworth که نه رد کرد فروش این باشگاه و ملک تجاری.

“هر دو برای فروش, اما آنها متعلق به موجودیت جداگانه به طوری که آنها نمی ذاتا مرتبط,” او گفت:. “اولین تیم نیست قطار در Tuggerah و نه آموزش دیده وجود دارد برای چند سال به آنها آموزش دیده اند در Pluim پارک. برخی از مردم ممکن است آن را می خواهم برخی ممکن است آن را می خواهم. همه چیز برای فروش در پایان روز است.”

باید تصاحب شود موفق وجود دارد بالقوه برای دریانوردان به شکل یک همکاری با گرانادا که به پایان رسید گذشته در اسپانیا پرواز در سال 2019 و تنزل شد. رئال مادرید-باشگاه بر اساس به طور منظم در لالیگا اما دقت در فرصتی از دست رفته برای ارتقاء فصل گذشته به پایان رساندن یک نقطه شناور از بازی آف.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>