Mariusz Wilczynski در انیمیشن اولین ویژگی ‘آن را بکشند و این شهر را ترک’

یک مرد عزادار از دست دادن عزیزان خود را خلوت به ایمنی از حافظه یک محل که در آن هنوز هم می ایستد و رفتگان walk among او. در طول سال خیالی شهرستان رشد می کند و جمعیتی ادبی بت قهرمانان کتاب کمیک اعضای خانواده و دوستان است. اما حتی این مکان مرموز است که در نهایت تهدید با گذشت زمان و شخصیت باید تصمیم دشوار به بازگشت به دنیای واقعی.

“کشتن آن و ترک این شهر” اولین ویژگی تحسین لهستانی انیماتور ماریوس Wilczyński که صرف 11 سال تهیه یک رویا سفر به ناخودآگاه و گذشته است. تولید شده توسط Agnieszka Ścibior برای Bombonierka و جایزه اسکار برنده اوا Puszczyńska (“ایدا” “جنگ سرد”) به صورت شدید احساسات و ویژگی های آن صدای Krystyna Janda, Andrzej Chyra, Maja Ostaszewska, Małgorzata Kożuchowska و باربارا Krafftówna. عکس جهان برای اولین بار در برخوردهای جدید رقابتی رشته از جشنواره فیلم برلین.

یک هنرمند خود آموخته است که ایجاد انیمیشن برای بیش از 20 سال Wilczyński شده است موضوع مروری از امثال موزه هنر مدرن در نیویورک و موزه ملی Brasília, Brazil. اما زمانی که او شروع به کار بر روی خود را برای اولین بار از ویژگی های طول فیلم او اعتراف کرد: “من نمی دانم که چگونه به آن را انجام دهد.”

“کشتن آن و ترک این شهر” تصور می شد به عنوان یک فیلم کوتاه. اما بسیار شبیه به فیلم را خارق العاده توصیف ووچ صنعتی شهرستان از دوران کودکی خود را در آن به رشد خود ادامه داد و رشد هر حافظه ظاهری به تخم ریزی جدید شاخه های فرعی و روایت موضوعات. در حالی که این فیلم را قهرمان مبارزه بیهوده برای متوقف کردن گذشت زمان کامل دهه گذشته به عنوان Wilczyński دست و پنجه نرم به ایده خود را به ثمر. “این سخت ترین دوره از زندگی من است,” او گفت:.

این است Wilczyński ترین پروژه های شخصی تا به امروز یک فیلم است که موجب شد با از دست دادن ناگهانی برخی از نزدیک ترین عزیزان از جمله مادر خود را. “من تا به حال این احساس است که من تا به حال بسیاری از ناتمام مکالمات و من یک شانس برای گفتن مادر من است که من او را دوست داشتم” او گفت:. پس از مرگ او او گزیدگی توسط این معنا است که او به نوعی به او اجازه دهید پایین. “من فکر می کنم که او انتظار می رود بیشتر [از من]….من احساس گناه می کند و من می خواستم به حل همه چیز است.”

به ناچار Wilczyński در بر داشت یک خروجی برای او احساسات خود را از طریق طرح پد. “برای من طراحی طبیعی ترین شکل بیان” او گفت:. “من شده است به نقشه کشی از آنجایی که من یک کودک بود. همواره اصلی من شور و شوق در زندگی است.”

هر چند آن را غیر ممکن بود برای انیماتور تصور کنید که در این سفر به پایان می رسد زمانی که او شروع به “کشتن آن و ترک این شهر” 11 سال پیش او معتقد است تجربه ساخته شده است که او یک هنرمند بهتر. آن را نیز کمک به التیام زخم است. “برای من این یک فرصت به اشتباهات و ایجاد چیزی جدید” گفت: Wilczyński. “من می خواستم برای انجام این فیلم به مرحله خاصی در زندگی من است. در حال حاضر من می خواهم به حرکت می کند.”

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>