بازار زنده: SGX بسیار خوب بلغزد بیش از 1% به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ترس رشد

یک coronavirus-led, فروش در بازارهای جهانی خواهد بود بزرگترین عامل جهت دادن به شاخص داخلی امروز. روز پنج شنبه سازمان بهداشت جهانی گفت که همه کشورها از جمله کشورهای غنی باید آماده برای مبارزه با کروناویروس.

سرمایه گذاران همچنین در انتظار تولید ناخالص داخلی اعداد به صورت سه ماهه سوم FY20 منتشر شود و بعد در روز. اکثر کارشناسان peg تعداد نزدیک به 5 درصد در حالی که متوسط هوا از یک نظرسنجی رویترز از اقتصاددانان قرار دادن رشد اقتصادی سالانه در 4.7 درصد در طول سه ماهه است که در حاشیه بالاتر از 4.5 درصد در سه ماهه قبلی است.

جهانی نشانه

میانگین صنعتی داو جونز سقوط 1,191 نقاط شاخص S&P 500 از دست 138 امتیاز و شاخص Nasdaq Composite با کاهش 414 امتیاز. در اوایل تجارت در آسیا ژاپن و استرالیا شاخص تضعیف بیش از 3 درصد در حالی که شاخص MSCI منطقه ای شاخص به استثنای ژاپن از دست داد 0.6 درصد است.

در کالاها قیمت نفت سقوط برای یک روز پنجم روز پنجشنبه با نفت خام برنت انداختن 2.3 درصد به حل و فصل در $52.18 در هر بشکه رسید.

(با ورودی از رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>