بازار تنظیم کننده ترک شلاق در مقابل دونده در تکیه اوراق بهادار

در سرکوب گسترده علیه جبهه-دونده تنظیم کننده بازار بورس و اوراق بهادار مدیره از هند (Sebi) تحمیل یک بازار سهام ممنوعیت بیش از دو دوجین افراد است. Sebi همچنین دستور ضبط از حساب های بانکی خود را به میزان ادعا منافع غیر قانونی ساخته شده توسط این افراد است.

تنظیم کننده بازار گذشت 55-صفحه موقت منظور در این ماده در مقابل فعالیت های تجاری در حال اجرا توسط نمایندگی توکل اوراق بهادار. بین دسامبر 2019 و 2020, Sebi داخلی سیستم هشدار تولید شده جلو در حال اجرا هشدار.

جلو در حال اجرا است یک اصطلاح مورد استفاده برای توصیف یک کارگزار و یا هر نهاد دیگر انجام معاملات بر اساس اطلاع قبلی از یک معامله قرار می گیرد به طور معمول توسط یک سرمایه گذار نهادی.

در این مورد برخی از فروشندگان و خود را متصل اشخاص مظنون هستند از جلو در حال اجرا معاملات تاتا مطلق بازگشت صندوق یک طرح تاتا جایگزین صندوق های سرمایه گذاری (AIF) استفاده می شود که به جای آن معاملات از طریق چهار نمایندگی در تکیه اوراق بهادار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>