نوسانات بازار چالش به PNB HFC سهام طرح می گوید ICRA

بازار سرمایه حمام خون به دلیل Covid-19 شیوع یک چالش مطرح به PNB مالی مسکن را برنامه ریزی برای افزایش 1700 تومان کرور روپیه در حقوق صاحبان سهام سرمایه در کوتاه مدت.

همچنین تاخیر بیشتر در جمع آوری کمک مالی به تعویق انداختن و انتظار بهبود در اهرم مشخصات و محدود کردن کوسن در دسترس برای جذب احتمالات با توجه به رتبه آژانس ICRA.

آژانس تنزل رتبه برای HFC غیر-تبدیل اوراق قرضه و ردیف دوم اوراق قرضه از “AA+” به “AA” با توجه به کاهش ارزش آن دارایی با کیفیت به خصوص در عمده فروشی نمونه کارها وام”. رتبه تجدید نظر عوامل در تاخیر در جمع آوری کمک های مردمی از طرح همراه با پایین تر از حد انتظار برنامه ریزی شده حقوق صاحبان سهام تزریق.

PNB HFC به تازگی در زمان هیئت مدیره”s تصویب به افزایش تا 1700 تومان کرور روپیه از حقوق صاحبان سهام است که پایین تر از آنچه قبلا پیش بینی مقدار ICRA گفت. بیشتر با توجه به متمرکز خطر در این مشخصات و چالش های محیط زیست عامل شرکت اقتصادی و سرمایه مورد نیاز را افزایش داده اند.

سهام خود را بسته 4.97 درصد پایین در Rs 161.6 هر سهم در روز جمعه (3 آوریل) در BSE.

این شرکت دارایی های تحت مدیریت (اوم) بود در Rs 86,297 کرور در پایان دسامبر 2019. پنجاب بانک ملی (PNB) و گروه کارلایل به حال سهام 32.65 درصد و 32.22 درصد به ترتيب به عنوان از تاریخ 31 دسامبر 2019.

شرکت شاهد اعتدال در رشد نمونه کارها با توجه به شرایط بازار و همان است که انتظار می رود باقی می ماند بنابراین در کوتاه مدت.

خطرات کاهش خوب وثیقه پوشش نگهداری برای مواجهه آن با سیستم های مدیریت ریسک و فرآیندهای آن پشتیبانی از قابلیت فعالانه مدیریت نمونه کارها به عنوان نشان داده شده در گذشته است.

کاهش در سطح اهرم (دنده کاهش یافته و به 8. 48 بار به عنوان در دسامبر 2019 از 9.75 بار که در 31 مارس 2019) نیز خواهد بود مفید برای این شرکت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>