بازار بسته بندی Feb 24: Sensex فرو 807 امتیاز بسیار خوب را از دست داد 251 امتیاز

ترس که شیوع کروناویروس در چین رشد خواهد کرد به یک بیماری همه گیر با تخريبي و عواقب مرگبار برای کشورهای سراسر جهان spooked بازار سهام در روز دوشنبه. این ویروس که به کشته 2,442 مردم در چین گسترش یافته و به 28 کشور دیگر و سرزمین های با مرگ و میر حدود دو ده.

به عنوان یک نتیجه, S&P BSE Sensex فرو 807 امتیاز و یا نزدیک به 2 درصد به حل و فصل در 40,363 با alll 30 اجزای شاخص پایان دادن به در قرمز. فولاد تاتا (بیش از 6 درصد) بلد ترین, به دنبال ONGC (پایین نزدیک به 5 درصد) و Maruti (بیش از 4 درصد).

در NSE این معیار بسیار خوب از دست 251 امتیاز و یا بیش از 2 درصد تا پایان جلسه در 11,829 سطوح.

شاخص نوسانات هند VIX شروع به پریدن کرد 26 درصد به 17.21 سطوح.

در میان بخشی از شاخصهای بسیار خوب فلز cracked ترین – بیش از 5 درصد به 2,472. داروسازی و PSU بانک آینده را در لیست.

در بازار گسترده تر بسیار خوب Midcap 100 به پایان رسید در 17,764 پایین 346 امتیاز یا حدود 2 درصد و جذاب SmallCap 100 شاخص ترمز حدود 2 درصد به 6,044.

سهام حداکثر خدمات مالی بسیج 5 درصد به 595 تومان در BSE در روز دوشنبه پس از شرکت در روز پنج شنبه وارد انحصار معامله با بانک محور که در آن قرض دهنده خواهد شد که در دراز مدت bancassurance همکاری با حداکثر بیمه عمر شرکت است.

سهام Aurobindo داروسازی تضعیف 17 درصد در 498 تومان در BSE در روز دوشنبه پس از در تعجب و توسعه و مبارزه با مواد مخدر آمریکا تنظیم کننده FDA لغو ‘اقدام داوطلبانه آغاز’ وضعیت صادر شده برای شرکت گیاه در حیدرآباد روز پس از نشان می دهد آن را ممکن است به دنبال بیشتر اقدام نظارتی. بازارهای جهانی

جهانی سهام و نفت تضعیف روز دوشنبه در حالی که امن و پناهگاه طلا نیز به عنوان گسترش coronavirus خارج از چین تاریک چشم انداز جهانی رشد با عفونت و مرگ و میر افزایش در کره جنوبی و ایتالیا و خاورمیانه است.

ما آتی سهام ریخته شد با E-مینی کامپیوترها برای شاخص S&P500 در حال سقوط 1.4 درصد در حالی که شاخص نیکی آتی تصادفا 2.7 درصد است. EuroStoxx 50 آتی کاهش یافته و حدود 2 درصد در حالی که معاملات آتی لندن FTSE skidded 1.3 درصد است. آسیایی, سهم, شاخص شدند همچنین دریای سرخ.

در کالاها قیمت نفت سقوط بیش از 3 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>