هندی سهام معکوس تمام دستاوردهای ساخته دیروز و منتقل جنوبی به عنوان نگرانی از شیوع کروناویروس در ادامه به تاثیر تمایلات سرمایه گذار در روز پنج شنبه. D-خیابان دریای سرخ با bluechip سهام مانند Reliance Industries, SBI Infosys, HDFC Bank, و ITC کشویی تا 2 درصد است.

که از هم جدا نوسانات دیده می شد در بازار با توجه به انقضاء ژانویه سری از معاملات سلف و گزینه های قرارداد سهام خاص تحولات در پشت دسامبر درآمد سه ماهه و در اجرا تا به ارائه بودجه اتحادیه برای 2020-21 روز شنبه, فوریه 1.

بازارهای آمار در سه هفته پایانی پایین امروز. معیار S&P BSE Sensex حل و فصل 285 امتیاز یا 0.69 درصد کاهش در 40,914 سطح. در NSE این Nifty50 موفق به برگزاری 12,000-علامت گذاری و بسته در 12,036 سطح پایین 94 امتیاز یا 0.77 درصد است.

به صورت گسترده تر در بازارهای متوسط و کوچک-کلاه شاخص underperformed در BSE امروز. S&P BSE اواسط کلاه شاخص کاهش یافته است بیش از 1 درصد به نزدیک در 15,556 در حالی که S&P BSE کوچک-کلاه شاخص مستقر در 14,704 پایین 0.92 درصد است.

Reliance Industries, بود, بالا کشیدن شاخص را پایین 2.5 درصد پس از جهانی شرکت کارگزاری Macquarie کاهش داد و سهام به ‘underperform’. شرکت کارگزاری اشاره کرد که در حالی که وجود دارد چند چیز در مورد روغن-به-مخابرات کرگدن بسیاری از صعودی عوامل قیمت گذاری شده اند ، اگر یک سرمایه گذار طرز فکر این است که “رشد به هر قیمت’ یکی باید بماند اما در آن رشد در قیمت مناسب’ طرز فکر آن خواهد کتاب سود.

حرکت صعودی Bajaj Auto شد تا 1.4 درصد پس از گزارش یک 8 درصد جهش در سود خالص در طول Q3FY20 در Rs 1,322.44 کرور. بر اساس مستقل Bajaj خودرو ثبت نام 15 درصد سالانه رشد در سود خالص در Rs 1,262 کرور در حالی که درآمد حاصل از افزایش 3 درصد به تومان 7,640 کرور.

که از هم جدا تاتا موتورز ارسال شده تثبیت سود خالص تومان 1,738 کرور اما گزارش مستقل در گیلان 1,040 کرور. آن گفت: عملکرد نهفته در درجه اول با کاهش حجم موجودی و اصلاح.

علاوه بر این هند نفت پارسیان گزارش سه برابر افزایش در ماه دسامبر-سود سه ماهه در روز پنج شنبه. سود خالص برای این شرکت دولتی بود و Rs 2,339 کرور در مقایسه با 717 تومان کرور روپیه از یک سال پیش از آن.

در بخش کالا و هند و چین در جهان دو تا از بزرگترین مصرف کنندگان طلا به حساب برای 80 درصد افت تقاضای جهانی در سه ماهه چهارم سال تقویم سال 2019 در پشت افزایش فلز زرد قیمت و شرایط اقتصادی جهانی طلا شورا آخرین گزارش روز پنجشنبه گفت.

در حالی که چین Q4 جواهرات و اشیای قیمتی تقاضا شد 10 درصد پایین تر در یک y-o-y اساس هند ثبت 17 درصد y-o-y رها کردن. کاهش اقتصاد افزایش تورم جهانی تجارت اختلافات بالاتر قیمت طلا و نسل جوان را تغییر سلیقه نسبت به سبک جواهرات قطعات کمک به رشد اندک تقاضا در سال 2019 در این گزارش گفت:.

در اینجا چگونه بازارهای جهانی انجام شده امروز:

آسیایی, سهام و ارز سقوط بیشتر در روز پنج شنبه به عنوان افزایش مرگ و میر از coronavirus رهبری شرکت های هواپیمایی برای کاهش پروازها به مقصد و از چین و فروشگاه ها به افزایش فشار بر جهان و دومین اقتصاد است.

شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن و ژاپن شاخص کاهش 2 درصد در هر. بیشتر هانگ سنگ در هنگ کنگ کاهش یافت و 2.3 درصد و تایوان معیار شاخص سقوط نزدیک به 6 درصد در اولین جلسه خود را پس از سال جدید قمری ،

در اروپا و پان-شاخص STOXX 600 کاهش 0.8 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر