بازار بسته بندی, آوریل 12: اینجا همه است که اتفاق افتاده است در بازار امروز

هندی بازارهای سهام رفت و در یک سقوط آزاد در روز پنج شنبه به عنوان سرمایه گذاران فشرده برگزار شد و به “فروش” را فشار دهید پس از سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد رمان شیوع کروناویروس یک “بیماری همه گیر”. قتل عام دلال در خیابان به حال فرسایش سرمایه گذار ثروت به ارزش بیش از Rs 11 تریلیون دلار در بازارهای سهام تا 11:10 am امروز. به طور کلی, هندی, تیتر شاخص Sensex و جذاب هر دو تضعیف بیش از 9 درصد در هر روز به داخل شده و خود را یکی از بزرگترین روز سقوط در مطلق.

S&P BSE Sensex که به پایان رسید جلسه 2,919 امتیاز پایین تر در 32,778 کاهش یافته است به عنوان کم به عنوان 32,493.10 دو سال کم است. Index-heavyweights HDFC Bank (پایین 9%) Reliance Industries و HDFC (بیش از 7 درصد) کمک بیشتر به Sensex سقوط. علاوه بر این بانک دولتی هند, بانک محور ITC و ONGC همه تضعیف بیش از 13 درصد در هر.

گسترده تر Nifty50 شاخص را پایین تر از سطح روانی 10000 برای اولین بار از مارس 26 2018 و تضعیف به عنوان کم به عنوان 9,508 سطوح. شاخص بسته به روز در 32 ماه اخیر سطح 9,633 پایین 825 امتیاز یا 7.89 درصد است. این شاخص در حال حاضر وارد بازار خرس پس از سقوط بیش از 20 درصد از بالا اخیر.

همه بسیار خوب بخشی شاخص های نقاشی شده بودند ، بسیار خوب PSU بانک شاخص پایین بیش از 13 درصد بلد است.

در بازار گسترده تر S&P BSE MidCap شاخص S&P BSE SmallCap شاخص بودند و هر دو سقوط بیش از 1,100 امتیاز هر روز به داخل.

بازارهای جهانی

بازارهای مالی reeled در روز پنج شنبه به عنوان سهام شیرجه و نفت کاهش یافت پس از U. S. جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان دراماتیک مرحله از ممنوعیت سفر از اروپا برای جلوگیری از شیوع کروناویروس تهدید بیشتر اختلال در تجارت و اقتصاد جهان است.

Euro Stoxx 50 آتی STXEc1 فرو 8.3 درصد به پایین ترین سطح خود از اواسط سال 2016. آنها گذشته پایین 6.9% در حالی که سرمایه گذاران با عجله به پناهگاه امن از دارایی های اوراق قرضه به طلا به ین و فرانک سوئیس.

U. S. S&P 500 آتی ESc1 کاهش یافت تا آنجا که 4.9 درصد در آسیا و آخرین معامله پایین 3.6% یک روز پس از S&P 500 . SPX از دست 4.89% ترک شاخص در آستانه ورود به بازار خرس قلمرو تعریف شده به عنوان 20 ٪ سقوط از های اخیر ،

خوانده شده توسط: Sukanya Roy

خوانده شده توسط: Sukanya Roy

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>