بازار بسته بندی, مارس 17: Sensex ورقه 811 امتیاز بسیار خوب به پایان می رسد در 3 سال کم

وجود دارد به نظر نمی رسد به هر گونه مهلت برای خریداران به بازار بار دیگر به پایان رسید و با بیش از 2.5 درصد کاهش در روز سه شنبه در بحبوحه افزایش نگرانی از جابجایی اقتصادی با توجه به کروناویروس (Covid-19).

S&P BSE Sensex تضعیف 811 امتیاز یا 2.58 درصد برای پایان دادن به در 30,579 با ICICI بانک (پایین 9 درصد) که بزرگترین بازنده و Hindustan Unilever (پدرم) — تا حدود 3.5 درصد-بزرگترین استفاده کننده.

در NSE خط مقدم شاخص Nifty50 نقض مهم 9,000-علامت گذاری به حل و فصل در 8,967 سطح پایین 230 امتیاز یا 2.5 درصد است. ترس زبان هند VIX شروع به پریدن کرد و حدود 7 درصد به 62.88 سطوح.

در میان فردی سهام بله بانک ادامه داد: برای جفتک انداختن روند به پایان رسید و بیش از 59 درصد بالاتر در Rs 59 سطوح در NSE.

Infosys از سوی دیگر سقوط 4.7 درصد در میان Covid-19 ترس. سهام آمار کم 52 هفته امروز.

Zee Entertainment Enterprises (ZEEL) cracked 20 درصد به 133 تومان برای هر شخص و آمار بیش از 7 سال اخیر پس از گزارش گفت: اجرای مدیریت (ED) صادر شده است احضار به یک کلاچ از وام گیرندگان از بانک از جمله Essel گروه رئیس Subhash Chandra جت ایرویز بنیانگذار Naresh Goyal, Cox & Kings پروموتر پیتر Kerkar, دیوان مالی مسکن پروموتر Kapil Wadhawan و چند مطلب در ارتباط با پول شویی کاوشگر در برابر YES Bank co-founder رعنا کاپور.

در بازار گسترده تر S&P BSE MidCap تضعیف حدود 2 درصد به 11,670 امتیاز و S&P BSE SmallCap به پایان رسید در 10,844 کاهش بیش از 2 درصد است.

بازارهای جهانی

سهام آسیا در زمین خود برگزار شد در روز سه شنبه در یک فرار جلسه بعد یکی از وال استریت بزرگترین روز ويروس در تاریخ به عنوان سرفصل در مورد شیوع کروناویروس و اقتصادی جهانی تاثیر whiplashed تمایلات سرمایه گذار. استرالیا سهام بسته 5.9 درصد بالاتر به رکورد بزرگترین روزانه درصد افزایش از اکتبر سال 2008 پس از نزدیک به 10 درصد شیرجه رفتن در روز دوشنبه. شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن بود, صاف, عنوان, ژاپن شاخص سهام Nikkei که

معامله دو طرف حتی از طریق یک روز پر از دست انداز. کره جنوبی KOSPI پایین بود 2.4 درصد است.

آتی تجارت با اشاره به مثبت باز در بازارهای اروپا و ایالات متحده.

کالاها در بازارهای نفت خام ایالات متحده علامت تا 4.25 درصد به $29.92 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت نیز افزایش یافت 2.40 درصد به $30.77 هر بشکه نفت اما این سود به احتمال زیاد به طور موقت. طلا از سوی دیگر با ریزش بسته شدند.
خوانده شده توسط: Sukanya Roy

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>