بازار ممکن است سقوط بیشتر به عنوان coronavirus نگرانی تشدید; داو می افتد 950 امتیاز

هندی سهام می تواند خود را ادامه خواهد داد اسلاید پس از سقوط شدید در بازارهای آمریکا یک شبه. داو جونز فرو برد تا آنجا که 950 امتیاز در باز کردن تجارت در روز پنج شنبه پس از مقامات آمریکایی هشدار داد از این ویروس گسترش یافته است. آن را به بهبود تجارت در 26,717 پایین 240 امتیاز به عنوان 11.20 pm (IST).

سهام ایالات متحده در مقایسه اوایل زیان پس از اولیه افزایش احساس وحشت و نگرانی (بیش از این ویروس گسترش) که تحت فشار قرار دادند و ما شاخص خود در چهار ماه اخیر رسید. بازده اوراق قرضه باقی مانده در سطح بی سابقه است.

S&P 500 و Dow Jones Industrial Average سقوط کرده در این هفته به میزان 10 درصد از اوج تمام وقت تنظیم این ماه به اصطلاح اصلاح.

Markets may fall further as coronavirus fears intensify; Dow falls 950 pts

دوشنبه 3.5 درصد کاهش قرار دادن S&P در سرعت خود را برای بدترین هفته پس از بحران مالی 2008. این MSCI همه کشور های دنیا شاخص کاهش یافت و به پایین ترین سطح از ماه اکتبر در حالی که شاخص Stoxx Europe 600 با هم وارد یک اصلاح.

شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن بسته 0.24 درصد پایین تر در حالی که ژاپن Nikkei از دست 2.13 درصد است.

هنگ کنگ سهام, اما, معکوس زودتر ضرر و زیان به پایان بالاتر پس از پکن نشان داد حمایت بیشتر برای تقویت اقتصاد آن است.

در تجارت Hang Seng شد تا 82.13 امتیاز یا 0.31 درصد به 26,778.62. در ضمن چین اصلی شانگهای کامپوزیت شاخص بسته شد 0.11% و در حالی که کره جنوبی Kospi کاهش یافته است 1.1 درصد به تجارت در 2,054.89. سازمان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>