بازارهای رسیده برای بالا بردن مبلغ یکجا تخصیص: Nippon هند MF را Gunwani

بسیاری از فرضیات در مورد رشد تولید ناخالص داخلی و درآمد برآورد اساسا تغییر خواهد کرد برای FY21 معتقد است Manish Gunwani, CIO – سهام سرمایه گذاری, Nippon هند صندوق. در مصاحبه با اشلی Coutinhoاو می گوید: بسیاری از سهام قیمت گذاری در طولانی رکود و در حال حاضر جذاب خطر پاداش تجارت آف. ویرایش گزیده ای:

به عنوان چیز ایستاده چه چشم انداز خود را برای بازار در این سال ؟ باید بازارهای overreacted به Covid-19 همه گیر?

از یک نقطه نظر اقتصادی همه گیر است که به احتمال زیاد برای ایجاد یک تاثیر عمیق در کوتاه مدت به عنوان بسیاری از صنایع باید زمین را متوقف کند که بی سابقه است. امیدوارم هر دو جهانی و داخلی اقتصاد باید روی پای خود در آینده سه تا شش ماه. تا آنجا که واکنش بازار نگران آن است که قابل فهم از یک مدت نزدیک به چشم انداز به عنوان بسیاری از فرضیات در مورد رشد تولید ناخالص درآمدها و غیره را کاملا تغییر خواهد کرد برای FY21. از یک بلندمدت چشم انداز ما معتقدیم بسیاری از سهام قیمت گذاری در طولانی رکود و در حال حاضر جذاب خطر پاداش تجارت آف.

چگونه مدیران صندوق مرور طوفان ؟ شما در حال مصرف هر گونه نقدی تماس و یا استراتژیک جابجایی پول در هر راه است ؟

ما در حال افزایش نقدی تماس و پیدا کردن بازار جذاب تر امروز از سه ماه پیش به عنوان ارزیابی ها بسیار ارزان تر است. از نظر جابجایی پول به حد معینی ما به طور متوسط برخی از دوره ای سهام ما خود و همچنین اضافه کردن به بخش های است که بهره مندی از روپیه استهلاک.

همچنین بخوانید: هند ممکن است به $1.3-bn منفعل جریان; MSCI EM وزن ممکن است افزایش یابد: مورگان استنلی

چه چیزی نظر شما درباره اخیر اقدامات اعلام شده توسط دولت و RBI?

سیاست افزایش توسط دولت و RBI کمک خواهد کرد که اقتصاد و سیستم مالی فوق العاده است. در این نقطه از زمان در بخش شرکت های بزرگ در سراسر بخش نیاز به حمایت و تا حد معینی هر دو دولت و RBI را تحویل داده است.

آنچه که نظر خود را در رشد درآمد برای FY21? ارزیابی شما در مورد تاثیر coronavirus در کسب و کار و اقتصاد ؟

آن ممکن است مشکل به برآورد FY21 به عنوان درآمد سه ماهه اول خواهد بود بسیار استرس زا با توجه به نزدیکی توقف فعالیت های اقتصادی. آن است که احتمالا بهتر است که فرض کنیم که FY22 خواهد شد که رشد خاص در FY20 درآمد و در نگاه به بازار از آن دیدگاه. همچنین بالا دو تا سه بازیکن در هر صنعت ممکن است به دست آوردن سهم بازار در چند محله به عنوان ترازنامه از بازیکنان کوچکتر ممکن است بسیار کشیده.

نظر شما چیست بانکی و NBFC سهام ؟

اعطای وام تعریف یک کسب و کار قوی تر و هر اهرمی کسب و کار را یک بار منفی در یک دوره که در آن اقتصاد جهانی با آن مواجه است یکی از بزرگترین شوک های تا کنون. کوتاه مدت چشم انداز و چالش برانگیز است اما در طول زمان از بانک های بزرگ با مسئولیت حق رای دادن و متنوع دارایی پایه باید ظهور به عنوان برندگان.

همچنین بخوانید: هر رکود بازار ارائه می دهد یک فرصت سرمایه گذاری در یک راه مبهوت

کدام بخش شما شرط بندی ؟

تم ما در حال دفاع است خرید بهترین ترازنامه در دوره ای بخش به طوری که زمانی که اقتصاد تثبیت بازماندگان سود قابل توجهی هم از ماکرو tailwind و به دست آوردن سهم بازار از بازیکنان ضعیف تر. ما با دیدن چنین فرصت هایی در سراسر بخشهای مختلف مانند خودرو, املاک و مستغلات, حمل و نقل هوایی, بیمه و خرده فروشی.

چه چشم انداز به صورت سیستماتیک سرمایه گذاری طرح (SIP) جریان و توده-مجموع سرمایه گذاری کنم ؟

MF صنعت است دیدن سازگار جریان حتی در حال حاضر. در حالی که در کوتاه مدت بازده ضعیف شده است ما معتقدیم که بازار جذاب موقعیت برای سرمایه گذاران به افزایش مبلغ یکجا تخصیص. توصیه ما این است که چنین رکود باید مورد استفاده قرار گیرد به افزایش تخصیص به سهام. افزایش حقوق صاحبان سهام تخصیص در سال 2009 2013 و 2015 برای مثال تا به حال سود سرمایه گذاران زیادی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>