‘Marsquakes’: ناسا کاوشگر تایید فعالیت های لرزه ای در سیاره سرخ

صادر شده در: Modified:

مریخ همواره در tremoring “زندگی” بدن, محققان گفت: به عنوان آنها پرده برداری اندازه گیری فعالیت های لرزه ای در سیاره سرخ نشان مشابه لرزه نرخ زمین یا ماه است.

تبلیغات

برای 15 ماه ناسا بینش ربات کرافت scoured سطح زمین همسایه و اندازه گیری صدها نفر از به اصطلاح “Marsquakes”.

این شامل چندین لرزش است که شامل همان فرکانس به عنوان الگوهای لرزش ناشی از حرکت زمین خود صفحات تکتونیکی.

“این اولین ماموریت متمرکز بر مصرف مستقیم ژئوفیزیک اندازه گیری از هر سیاره در کنار زمین و آن را به ما داده ما برای اولین بار درک واقعی از مریخ داخلی ساختار و فرآیندهای زمین شناسی گفت:” نیکلاس Schmerr استادیار زمین شناسی در دانشگاه مریلند و همکاری نویسنده این مطالعه در طبیعت علوم.

تیم دیگری از محققان دریافتند که حداقل 20 از زمین لرزه های اندازه گیری بینش کاوشگر تا به حال معادل قدرت قدر 3-4 زلزله.

بعد از شش و نیم ماه سفر از طریق 480 میلیون کیلومتر از فضا, ناسا, کاوشگر در مریخ فرود’ Elysium ساده در نوامبر سال 2018 با فشار دادن گوش به این سیاره برای اولین بار.

مریخ تا به حال مدت طولانی است که تصور می شود لرزه های فعال اما بینش کاوشگر به دانشمندان اثبات سازگار و گاهی اوقات قدرتمند لرزش.

باد می وزد سیاره

در حالی که مطالعات نشان می دهد حداقل 170 اندازه گیری لرزش بیش از 225 روز از زمین لرزه همچنان تا به امروز با توجه به فیلیپ Lognonne یک محقق در پاریس’ انستیتو هیکل du جهان, بخشی از 500-قوی تیم بین المللی کار در بینش.

او گفت: حداقل 460 حوادث بوده است تا با بینش آلات.

چارلز Yana, پروژه ارشد از بینش سیستم مانیتورینگ در فرانسه Cnes آژانس فضایی گفت که این فرکانس از فعالیت های لرزه ای بود “بسیار تعجب آور به عنوان مدل های پیش بینی نشده بود بسیاری از.”

بینش نیز ارائه اطلاعات به دانشمندان در مورد مریخ’ الگوهای آب و هوایی آن در جو زمین شناسی و میدان مغناطیسی.

کاوشگر حتی تاسیس روزانه مشخصات وزش نقاط قوت در سیاره سرخ.

در طول روز و حرارت از خورشید باعث می شود باد به ساخت, رسیدن به اوج خود در اواخر بعد از ظهر. توسط شب باد رفته است و سکوت وجود دارد بر روی سطح.

برای Schmerr, “درک این فرآیند بخشی از یک بزرگتر سوال در مورد سیاره خود را.

“می توانید آن را حمایت از زندگی و یا آن را تا کنون است ؟ زندگی وجود دارد در لبه که در آن تعادل خاموش است,” او گفت:.

“فکر می کنم از مناطق بر روی زمین مانند حرارتی منافذ در اعماق اقیانوس که در آن پشته شیمی انرژی را فراهم می کند برای زندگی به جای خورشید است.”

یک کلید رمز و راز از مریخ حل نشده باقی مانده است با این حال — که آیا یا نه آن هسته ای است که هنوز مایع مانند زمین است.

“اگر آن را معلوم است مایع ماگما در مریخ و اگر ما می تواند با دقت اشاره کردن که در آن سیاره است که اکثر زمین شناسی فعال است راهنمای ماموریت های آینده جستجو برای پتانسیل برای زندگی” گفت: Schmerr.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>