مارتین توس Iron Maiden و Whitesnake تولید می میرد در 71

مارتین توس انگلیسی تولید کننده موسیقی که اعتبارات شامل آلبوم های Iron Maiden, Deep Purple, Whitesnake و Black Sabbath درگذشت. او 71.

خبر مرگ او نازل شده Whitesnake خواننده گروه David Coverdale در توییتر در اوت. 9. علت مرگ هنوز ناشناخته است.

از ساری متولد توس شروع به کار خود را در اواخر دهه 1960 به عنوان یک مهندس مشغول کار بر روی فیلم های ضبط شده برای جف بک فلیتوود مک (“کوره خانه” “لخت درختان”), Deep Purple (“در سنگ” “ماشین سر”) و رنگین کمان (“افزایش” “Long Live Rock ‘n Roll”). یک هنرمند از اوایل تکنولوژی ضبط او توانایی دستگیر انرژی زنده گروههای موسیقی و با صدای بلند تقویت کمک به ایجاد روشن متمرکز ضبط آورده است که یک قدرت جدید به سنگین راک از دهه 1970 به عنوان روان-سنگ لبه های 1960 پژمرده.

شناخته شده برای یک میانی به جلو رویکرد است که مورد علاقه گیتار توس که نام مستعار بود و مدیر مدرسه را تبدیل به شاید بهترین و شناخته شده برای خود را 11 سال روی لئامت دادن با Iron Maiden خدمت به عنوان تهیه کننده و مهندس متعارف سوابق مانند “قاتلان’ “شماره وحش” قطعه “ذهن” و “جایی در زمان.” او به دنبال موفقیت از آن منتشر شده با کار بر روی Whitesnake را 1982 آلبوم “Saints & Sinners” که شامل نسخه اصلی آینده تک “Here I Go Again.” این آهنگ خواهد بود rerecorded در سال 1987 و ضربه شماره 1 در بیلبورد هات 100 نمودار.

توس را در دراز مدت همکاری های گسترده و فراتر از ازدواج و Whitesnake به کار با فلز دیگر مانند رنگین کمان و Deep Purple دومی که منجر به توس helming دو Black Sabbath آلبوم “بهشت و جهنم” و “اراذل و اوباش قوانین است.”

اگر چه بازنشسته شد در سال 1992 توس بود یک بازیکن کلیدی در طلوع در موج دوم از فلز در 1970s و به 80s در زمانی که این نوع سلطه در سطح جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>