مارتین مکدونا را “جلادان’ Nixes برادوی باز در میان Coronavirus Shutdown

مارتین مکدونا را “جلادان” نمی خواهد سر اجرای برنامه در برادوی بازی را حامیان گفت: در روز جمعه. نشان می دهد که انتظار می رود به عنوان یک مدعی اصلی در جوایز تونی هرگز رسما افتتاح شد. آن را هنوز هم در پیش نمایش زمانی که تصمیم گیری ساخته شده بود به تمام شهر نیویورک تئاتر در هفته گذشته در تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

دیگر نشان می دهد که میله میله به محدود اجرا می شود همچنین ممکن است به دنبال کت و شلوار. “جلادان” را بازی کرده اند 13 پیش نمایش عملکرد. آن برنامه ریزی شده بود برای باز کردن در روز پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است.

نشان می دهد تولید کنندگان Robert Fox, Jean Doumanian الیزابت I. McCann و کریگ بلسان گفت که بحران بهداشت و درمان آنها را ترک کرده بود با هیچ چاره ای جز شاتر تولید.

“با پایان قطعی در نزد دولت را بسته و برادوی را تعلیق ما هیچ جایگزین اما به انتشار بازیگران از قرارداد خود را و تولید” گفتند. “با توجه به ما نشان می دهد بودجه و سرمایه ما نیست و باید منابع اقتصادی قادر به ادامه پرداخت تئاتر صاحبان بازیگران و خدمه از طریق این هنوز تعریف نشده بسته شدن دوره است. از این رو در جهت منافع همه درگیر ما متاسفانه هیچ چاره ای اما برای نزدیک نشان می دهد. همه ما بسیار نا امید است که ما نمی توانیم به مارتین مکدونا و افسانه ما, مدیر, بازیگران و تیم جشن باز کردن همه آنها سزاوار است.”

“جلادان” در مرکز سابق جلاد اجرا می شود که یک میخانه در شمال انگلستان. اقدام گستراند در روز است که مجازات اعدام ممنوع است در انگلستان Mark Addy از “بازی تاج و تخت” شهرت برای ستاره در کنار “Downton Abbey را” دن استیونس. نشان می دهد در پایان غرب که در آن موفق به کسب این جایزه برای بهترین بازی و همچنین به عنوان خارج از برادوی در اقیانوس اطلس تئاتر شرکت می باشد.

محبوب ترین ها در انواع

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>