مارول میدارد کبک فشار برای دیزنی به همراه سری انیمیشن های ” چه می شود اگر…?’ (اختصاصی)

استودیو مارول به سفارش Québec شهرستان بر اساس انیمیشن استودیو فشار برای ایجاد پنج قسمت از “چه می شود اگر…?,” آن متحرک جدید سری مجموعه برای انتشار در دیزنی به همراه پلت فرم در تابستان 2021.

اولین سری متحرک در مارول سینمایی جهان “چه می شود اگر…?” اعلام شد خانه ماوس هنگامی که آن را برای اولین بار منتشر شد جزئیات دیزنی به علاوه در مارس 2019.

انیمیشن طول می کشد نشانه خود را از eponymous سری کتاب های کمیک است که به بررسی جایگزین سرگذشت شخصیت های کلیدی و حمایت از شخصیت های مارول سینمایی جهان است.

هر قسمت را کشف محوری لحظه ای از مارول سینمایی جهان و به نوبه خود آن را بر سر آن منجر مخاطبان به قلمرو ناشناخته. سری اول شامل 10 قسمت.

فشار به استودیوهای انیمیشن در شهر کبک و مونترال. شرکت تاسیس شده توسط دنیس Doré و پاتریک Beaulieu در سال 2011 آن را به یک تیم خلاق از تقریبا 150 نفر مشغول به کار در انیمیشن 3D پروژه های.

فشار مدیر عامل و بنیانگذار شرکت دنیس Doré گفت: “مارول به دنبال جهانی استودیو انیمیشن به آمده تا با یک تازه و سبک منحصر به فرد است که می تواند در نگه داشتن خود را با نام تجاری جوهر. ما واقعا از کلیک راست از مذاکرات اولیه ما در لس آنجلس در سال گذشته و آنها را دوست داشت پیشنهاد ما. من هیجان زده است که ما هنرمندان خلاقیت و استعداد طنین انداز به شدت در هالیوود است.”

فشار کار کرده است با شرکت هایی از جمله دیزنی مارول, جهانی, نور WarnerMedia و تصویری بازی شرکت یوبی سافت.

این استودیو همچنین تولید اصلی خود خلق از جمله “Cracké” که به پخش در بیش از 210 کشور و سرزمین پس از راه اندازی در سال 2016.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>