مارول دیزنی به علاوه نشان می دهد توقف تولید به دلیل Coronavirus

استودیو مارول است که با فشار دادن مکث در آن دیزنی به علاوه نشان می دهد که در حال حاضر در حال تولید است که شامل “شاهین و سرباز زمستان,” “لوکی” و “WandaVision.”

برای نشان می دهد که در پیش تولید کار خود ادامه خواهد داد و از راه دور.

“شاهین و سرباز زمستان” یکی از اولین برای به تاخیر انداختن تولید پیش از آن در هفته با توجه به شلیک در شرق اروپا است. پس از جارو توقف تولید دیزنی به علاوه در حال حاضر برای آن باقی مانده مارول را نشان می دهد در تولید.

این خبر پس از دیزنی به حالت تعلیق تولید در همه زندگی خود را-فیلم های اکشن از جمله مارول فیلم “شانگ چی و افسانه ده حلقه.”

دیگر دیزنی فیلم با متوقف تولید و پیش تولید شامل “آخرین دوئل” “پری دریایی کوچک” “خانه تنهایی” از “کابوس کوچه” “Peter Pan & وندی” و “منقبض شده.”

مارول دیزنی به همراه سری ویژگی بازگشت اعضای بازیگران این فیلم ها مانند آنتونی مکی و سباستین استن برای “شاهین و سرباز زمستان.”

“لوکی” ستاره Tom Hiddleston reprising نقش خود را از مارول سینمایی جهان خواهد شد و بنا به گزارش ها از ویژگی های استاد سحر و جادو ظاهر در زمان های مختلف در تاریخ بشر و موثر در رویدادهای مهم. او در گذشته دیده می شد absconding با یکی از بی نهایت سنگ در “انتقامجویان: Endgame.”

Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw و سوفیا دی مارتینو نیز در میان بازیگران این سریال که قرار است برای اوایل 2021 اولین. مایکل Waldron نوشتن و اجرایی تولید نشان می دهد با کیت Herron متصل به طور مستقیم تمام قسمت ها و اجرایی تولید کند.

Jac شفر یک فیلمنامه برای “کاپیتان مارول” فیلم, نوشتن است, تولید و showrunning “Wandavision” با پل بتنی و الیزابت اولسن بازیگران.

این مجموعه در مورد واندا Maximoff/Scarlet Witch (اولسن) و چشم انداز (بتانی) و تنظیم خواهد شد در 1950s.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>