نقاب دار مسلح در اجرا پس از پدر در مقابل همسر خود را پس از عروسی خانواده


یک نقاب دار مسلح در اجرا پس از یک پدر در مقابل همسر خود در Sunbury یک شبه درست یک روز پس از ارشد پلیس هشدار داد که “در حال ظهور تفنگ فرهنگ” در ملبورن شمال غرب است.

مسلح جرم و جنایت در حال بررسی است و پس از 56 سال به ضرب گلوله کشته شد در محدوده خارج از خانه خود را به عنوان او وارد خانه از یک خانواده عروسی.

Police are investigating after a man was shot in Sunbury overnight.

پلیس در حال بررسی پس از یک مرد به ضرب گلوله کشته شد در Sunbury یک شبه.اعتبار:Nine News

پلیس می گویند که قربانی تا به حال فقط پارک اتومبیل خود را در خارج از Belleview درایو ملک هنگامی که او به ضرب گلوله توسط یک مرد ناشناخته در مورد 1am.

مسلح فرار از صحنه در یک رنگ سفید یا نقره ای 4WD.

تبلیغات

قربانی شد و تحت درمان توسط امدادگران در صحنه گرفته و به بیمارستان رویال ملبورن در یک وضعیت با ثبات است. او انتظار می رود عمل جراحی در روز شنبه.

محققان گفت: 4WD ثبت نام صفحات پوشش داده شد و آن را ممکن است در منطقه برای یک دوره طولانی از زمان قبل از عکسبرداری است.

A gunman remains on the run after the shooting.

یک فرد مسلح باقی مانده در اجرا پس از تیراندازی.اعتبار:Nine News

کارآگاه ارشد پاسبان مارک والش گفت: “56 ساله صاحب کسب و کار محلی به ضرب گلوله کشته شد در مقابل همسر خود و در محدوده نزدیک.

“او فقط می خواهم وارد صفحه اصلی از یک خانواده عروسی و همانطور که او با نزدیک شدن به درب مرد مجرم است به او راه می رفت … گفت: هیچ چیز به او است و او را به ضرب گلوله فورا” کارآگاه ارشد پاسبان والش گفت.

“وجود دارد یک مقدار عادلانه از خون از دست رفته توسط قربانی.”

کارآگاه ارشد پاسبان والش گفت: وجود دو نفر درگیر در “عجیب و غریب” حمله یک مرد مجرم و یک نفر دیگر که سوار تیرانداز و از صحنه است. هر دوی آنها با پوشیدن ماسک در هنگام حادثه.

او گفت که پلیس نداشت و نزدیک به پیدا کردن انگیزه برای جرم و جنایت پس از مصاحبه با شاهدان و خانواده است. آن است که تصور می شود مربوط به هر متخلف.

“وجود دارد هیچ چیز را قربانی پس زمینه نشان می دهد چرا… هیچ مداوم اختلافات” کارآگاه ارشد پاسبان والش گفت.

“ما به صحبت تمام اعضای خانواده آنها همه در همان کسب و کار کوچک. آنها می گویند که آنها صرف اکثریت از روز خود را در حال کار به طوری که آنها لازم نیست که هر دلیلی برای باور هر کسی که به طور خاص هدف قرار دادن آنها را هر دو.

“این واقعیت پدر خود شده است هدف از آمدن به خانه از یک عروسی در یک زمان شما به طور معمول جشن … آنها واقعا متزلزل نظر از این که چرا این اتفاق افتاده است.”

دستیار کمیسر لوقا کورنلیوس گفت: در روز جمعه که مسلح و تازه تشکیل شبکه جنایی مشغول به کار بودند با هم به انجام جرایم خشونت آمیز به عنوان کار پلیس برای توقف تجارت غیر قانونی اسلحه.

آقای کورنلیوس گفت: بر خلاف باندهای این وفاداری از این شرکت های جنایی را تغییر بسته به جرمی که ارتکاب شد.

“این یک خطر قابل توجهی نه تنها به اعضای من اما بیشتر به خصوص با جامعه” او گفت:.

آقای کورنلیوس هشدارهای آمد و به عنوان نیروی مورد بررسی سه تیراندازی بیش از چهار ساعت در صبح روز جمعه.

Assistant Commissioner Luke Cornelius

دستیار کمیسر لوقا کورنلیوساعتبار:جاستین McManus

آقای کورنلیوس زمان در ملبورن, north-west پلیس نمونه کارها در مارس 2019 . او گفت: حتی در آن دوره کوتاه از زمان او می خواهم شاهد یک افزایش قابل توجهی در تعداد مجرمان با استفاده از اسلحه.

اما او هشدار داد در برابر کبوتر-holing تفنگ جرم و جنایت به عنوان یک باند و مشکل مرتبط با “شرکت های جنایی” به طور فزاینده پیوستن به نیروهای و تغییر تعلقات به فروختن خود را از فعالیت های غیر قانونی.

“ما شاهد ظهور یک فرهنگ تفنگ و آمادگی برای استفاده از سلاح گرم در تسهیل فعالیت های جنایی,” او گفت:.

“وجود دارد یک خطر واقعی مردم بی گناه می رویم به دریافت صدمه دیده است.”

مدت کوتاهی پس از نیمه شب یک کاربر مخفی افسر پلیس به ضرب گلوله 36 سال آرارات در شانه پس از او مورد استفاده خود را نقره تویوتا کرولا به رم دو بینام ماشین پلیس پارکینگ یک Tullamarine مک دونالد.

سپس در 2.30 هستم 25 ساله ملتن مرد در بیمارستان بستری شد با زخم گلوله به پشت او پس از ساخت راه خود را به یک Oldershaw جاده اصلی.

دو ساعت بعد در 4.20 هستم امدادگران نامیده می شدند به پشت مغازه ها در خیابان بالا در نزدیکی روفوس خیابان در اپپینگ پس از 35 سال در پا.

کسانی که مسئول سپس از صحنه فرار کرد. مسلح جرم و جنایت کارآگاهان در حال بررسی است.

مارس بود مرگبارترین ماه برای تفنگ های مربوط به قتل در ویکتوریا از ژانویه سال 2009 با پنج نفر در سراسر ملبورن در چهار بیارتباط تیراندازی در کمتر از دو هفته.

هر کسی با اطلاعات در تیراندازی باید با جرم و جنایت جلو در 1800 333 000.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر