‘نقاب خواننده’ نام 2019 قالب سال توسط انگلستان شرکت K7 رسانه

در به تازگی منتشر شده صنعت مطالعه بریتانیا بر اساس شرکت تحقیقات K7 رسانه ای است به نام “نقاب خواننده” را به عنوان آن “فرمت از سال’ به صورت 2019.

تحت عنوان ” ردیابی Giants: بالای 100 سفر, فرمت,’ سالانه مطالعه بررسی بازار جهانی برای unscripted فرمت ارائه یک نمای کلی از فروش روند و دیگر نیروهای محرکه بازار است.

برای 2019 در این تیم تحقیقاتی به دنبال نزدیک به 400 معاملات که شامل 345 مجوز جدید در تلاش برای تعیین چه در راه بود تا فرمت های در راه و عناوین باقی مانده است که همیشه سبز است.

با نزدیک به 25 فروش اعلام کرد در سال 2019 به تنهایی MBC/Fremantle موسیقی بازی در نمایش “نقاب خواننده” شد رهبر بسته برای 12 ماه گذشته.

برای اولین بار معرفی شده در کره جنوبی در سال 2015 حق رای دادن است و پس از گسترش به 22 کشور مختلف با بیش آمده است این سال است. در اوایل این ماه در ایالات متحده نسخه سوم فصل برتر که منجر به بیرون از سوپر باول به ثمر رساند 23.73 میلیون بیننده برای روباه.

“‘نقاب خواننده’ نمونه ای کامل از یک فرمت است که موفقیت نمی تواند پیش بینی شده است می گوید:” K7 رسانه ای مدیر عامل Keri لوئیس براون.

از آنجا که این فرمت نیست رقم در سال 2018 مطالعه و در زمان یک سال نشان داده است موفقیت جهانی قهوه ای استدلال می کند: “این فوق العاده است برای نگاه عمیق تر از عینک و واقعا درک آنچه را نگه می دارد مخاطبان در سراسر جهان و در تنظیم.”

K7 رسانه ها نیز اشاره می کند که “نقاب خواننده” مظهر کنونی تمایل برای ‘مثبت رقابت’ این استدلال که بازیگوش و متکبر مفهوم تا به حال outsized تاثیر جهانی تلویزیون چشم انداز قابل مقایسه با “صدا” در سال 2010.

این گزارش همچنین به نام Fremantle به عنوان ‘توزیع کننده از سال است.’ ترک “نقاب خواننده” کنار Fremantle تا به حال چهار عنوان در بالای 15 بهترین فروشندگان رتبه بندی با فرمت هایی مانند “خانواده دشمنی” “Got Talent,” “5 بچه ها یک هفته” و “غذا خوردن با من سابق” شامل فروش بیش از 20 عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>