Endemol درخشش متعلق به Weit رسانه ها را به یک نسخه جدید از “نقاب خواننده” به روسیه NTV.

روسیه free-to-air کانال راه اندازی Endemol شاین مسکو بر اساس ساز و برگ برای تولید نه قسمت از موسیقی بازی نشان می دهد که با توجه به هوا در ساعات پر بیننده در ماه آینده.

این حرکت نشانه آخرین معیار جهانی برای unscripted پدیده است. پس از آن کره جنوبی اولین بازی در سال 2015 موسیقی بازی نشان می دهد فرمت های گرفته شده در بیش از 25 منحصر به فرد بازار بود و به تازگی به نام ” فرمت از سال با صنعت پژوهش شرکت K7 رسانه ها.

Endemol درخشش همچنین تولید نسخه های نشان می دهد در مکزیک و آلمان و ایتالیا و راه اندازی نسخه ایالات متحده در اوایل سال 2019 قبل از فاکس در زمان بیش از تولید وظایف.

فصل دوم نسخه به تازگی برای اولین بار به عنوان سوپر باول سرب کشیدن در 23.73 میلیون بیننده در تلویزیون آمریکا در حالی که انگلیسی ها نسخه همچنان به صورت یک رسم برای انگلستان پخش ITV.

“سرگرمی است که در قلب همه چیز ما در اینجا در Weit رسانه ها و بخش قابل توجهی از موفقیت های ما” گفت: یولیا Sumacheva, Weit رسانه ای مدیر عامل. “‘نقاب خواننده’ تا به جهان توسط طوفان گرفته شده و من مطمئن هستم که مخاطبان در اینجا خواهد بود به همان اندازه گریبانگیر تلاش برای حدس زدن افراد مشهور در نشان می دهد.”

در ضمن پخش عمومی Rossiya 1 است به سفارش یک فصل جدید از “همه با هم” در حال حاضر یک سفر آواز فرمت است که برای اولین بار به رتبه بندی در یک فصل.

در کنار برزیل, دانمارک, ایتالیا, هلند, لهستان و انگلستان و روسیه خواهد بود هفتم تجدید بازار برای Endemol درخشش با فرمت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su