گور جمعی اعتقاد بر این حاوی 30,000 جسد در رواندا


کیگالی: دره سد که مقامات در رواندا می گویند می تواند شامل حدود 30000 اجساد کشف شده بیش از یک چهارم از یک قرن پس از این کشور را نسل کشی است که در آن 800,000 قومی توتسی و Hutus کشته شدند.

The skulls of genocide victims form a memorial in a church vault in Nyamata. Rwanda will this year be under lockdown for the anniversary of the genocide.

جمجمه های قربانیان قتل عام شکل یک بنای یادبود در کلیسای طاق در Nyamata. رواندا را در این سال بود تحت مستند برای سالگرد نسل کشی است.اعتبار:AP

کشف شده است که به نام مهم در سال با 50 جسد تا کنون که در تلاش است که در حال به چالش کشیده شرق کشور آفریقایی را coronavirus مربوط به مستند.

رواندا روز سه شنبه علائم 26 سالگرد نسل کشی اما این کشور به دنبال خواهد داشت حوادث در تلویزیون و رسانه های اجتماعی به عنوان تجمعات ممنوع می باشد.

کلمه دره سد و بدن آن برگزار شد به عنوان بسیاری از مردم در دادگاه نسل کشی هستند که از زندان آزاد شد و پس از گذراندن محکومیت خود و ارائه اطلاعات جدید در گورهای دسته جمعی.

تبلیغات

اطلاعات دیگر در سد آمد از ساکنان این نزدیکی هست.

“چالش ما در حال حاضر این است که دره سد شامل آب, اما ما در حال تلاش برای آن را خشک گفت: Naphtal Ahishakiye اجرایی از بازماندگان نسل سازمان Ibuka.

این دره در خارج از پایتخت کیگالی در این کشور شرق.

Inmates accused of war crimes sit in a prison at Kibungo in August 1994. Survivors of the Rwandan genocide say reconciliation cannot be achieved whilst those convicted of war crimes refuse to provide information about burial sites.

زندانیان متهم به جنایات جنگی نشستن در یک زندان در Kibungo در ماه اوت سال 1994. بازماندگان نسل کشی رواندا می گویند آشتی نمی توان به دست آورد در حالی که کسانی که به جرم جنایات جنگی حاضر به ارائه اطلاعات در مورد سایت های دفن.اعتبار:AP

مقامات گفت: سد حفر شده بود سال قبل از نسل کشی به تامین آب برای زراعت برنج.

در هر حال حاضر و پس از آن به عنوان گورهای قربانیان قتل عام در حال کشف برخی از بازماندگان سوال که آیا درست است آشتی می توان متوجه شد اگر عاملان قتل پنهان کردن اطلاعات در مورد که در آن مردم به خاک سپرده شد.

Exhuming بدن در طی بیماری همه گیر کوروناویروس بسیار چالش برانگیز است پس مردم می توانند جمع آوری Ahishakiye گفت.

“اما ما سعی می کنیم به طوری که ما به مرده مناسبی دفن,” او گفت:.

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>