تیراندازی و کشتار در آلمان افزایش نگرانی های امنیتی برای جشنواره فیلم برلین

تیراندازی و کشتار در غرب آلمان در شهر هاناو افزایش نگرانی های امنیتی برای جشنواره فیلم برلین که آغاز و در روز پنج شنبه.

رسانه های محلی گزارش اواخر روز چهارشنبه نشان می دهد که چند نفر مرده اند پس از تیراندازی. هشت نفر بر این باور هستند که کشته شده اند در حالی که پنج نفر دیگر مجروح شده.

یک ضارب ناشناس اعتقاد بر این است که باز آتش در یک نوار در مرکز هاناو و آن را مشکوک ممکن است وجود یک دوم تیراندازی در محل دیگری در جای دیگر در شهرستان. در آلمان روزنامه Bild گزارش کرده است که مظنون هنوز هم اعتقاد بر این بود ،

ترین جشنواره ها در سال های اخیر اجرا سخت پروتکل های امنیتی اما گلشیری به طور کلی رول بیشتر اقدامات امنیتی در اطراف این حملات تروریستی. جشنواره فیلم کن صرف میلیون ها نفر در سال 2017 زیر کامیون حملات تروریستی در ماه جولای سال 2016. به طور مشابه, MIP و MIPCOM تلویزیون در بازار جشنواره کن در ادامه به اجرای گسترده روش های امنیتی در پی این حادثه.

انواع رسیده به سازمان برای اظهار نظر در مورد امنیت برنامه.

محبوب ترین ها در انواع

جشنواره فیلم برلین اجرا می شود از روز شنبه 1 مارس. جشنواره باز خواهد شد با Philippe Falardeau “من سالینجر در سال” بازیگران Margaret Qualley و Sigourney Weaver.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>