تجمع عظیم لگد کردن تهمت اولین سفر رسمی خود به هند

صادر شده در:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وارد هند روز دوشنبه برای یک رعد و برق بازدید های بزرگ رالی در جهان بزرگترین ورزشگاه کریکت و دیگر مشخصات بالا فرصت های عکس, اما به احتمال زیاد کوتاه در بتن دستاوردهای.

تبلیغات

تجارت تنش شده اند بین این دو بزرگترین دموکراسی به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن “امریکا برای اولین بار” درایو برخورد با همکار حمایتی قدرتمند نخست وزیر نارندرا مودی “در هند” سرود.

در حالی که نگرانی های در مورد چین و تعمیق دفاع, روابط هند bristled در مغلوب ساختن پیشی جستن را به واسطه بیش از مناقشه کشمیر با پاکستان و در خبري در واشنگتن بیش از یک تابعیت قانون انتقاد به عنوان ضد اسلام است.

میلیاردر و چای فروشنده پسر بودند با توجه به آدرس یک تظاهرات حدود 100 ، 000 نفر در بزرگترین ورزشگاه کریکت در احمدآباد در مودی در ایالت گجرات قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania پرواز به تاج محل به تماشای غروب آفتاب.

جمعیت هیجان زده شروع به صف در 4:00 am به نام تجاری جدید ورزشگاه برای “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” تجمع گیری به صورت یک “پرونده مودی” رویداد در هوستون در سال گذشته در مقابل تشویق هندی-آمریکایی که در آن تهمت تشبیه مودی به الویس پریسلی.

“ما امیدواریم که ما liberalises آن رژیم ویزا برای کارگران ماهر. آنها به آن نیاز دارید و هند بیش از حد بسیاری از جوانان ماهر و با استعداد مردم” گفت: دانشجو Maunas بنارس.

آماده سازی شده اند تب برای دیدار با کارگران عجله به پایان ورزشگاه و ساختمان یک دیوار است که مردم محلی گفته بود برای پنهان کردن یک زاغه. ولگرد و سگ و گاو و میمون ها منتقل شده اند دور.

بخش هایی از تاج محل از سنگ مرمر سفید “جواهر مسلمان هنر” با توجه به یونسکو داده شد یک گل-بسته صورت برای حذف لکه ها در حالی که در تلاش بودند انجام شده برای کاهش بوی مجاور رودخانه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تجمع روز پنج شنبه که “شش تا 10 میلیون نفر” خواهد بود در طول مسیر از کاروان اما به نظر می رسد این است که یک سوء تفاهم است. برگزارکنندگان گفت: وجود خواهد داشت و ده ها هزار نفر.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مسیر به هند—هندی—که او را “مشتاق به آمدن به هند” در حالی که مودی در پاسخ گفت که “مهمان بعدی به خدا” شناخته شده گفت.

‘تعرفه پادشاه’

اما در پشت platitudes و آشکار گرم تفاهم بین رهبران دو کشور نهفته است مملو ارتباط بدتر شده توسط تجارت حمایت از تولیدات داخلی از هر دو دولت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام هند “تعرفه پادشاه” و گفت: قبل از این دیدار که سوم آسیا-بزرگترین اقتصاد شده است “به ما ضربه بسیار سخت را برای بسیاری از سال های بسیاری”.

به جای گسترده ایران در, گزارش, گفت, تهمت و مودی ممکن است به جای جوهر کوچکتر موافقت نامه پوشش هارلی دیویدسون موتور سیکلت واردات و آمریکا محصولات لبنی و همچنین دفاع پیمان.

همچنین بر روی کارت می تواند عرضه شش راکتور هسته ای, میوه نقطه عطفی اتمی توافق در سال 2008.

یک سخنگوی دولت گفت: جهان پنجمین اقتصاد “نمی خواهم با عجله به یک توافق” و اضافه کرد که این مسائل درگیر بودند “پیچیده”.

“بزرگ گم شده تحویل حداقل در حال حاضر به نظر می رسد به احتمال زیاد به یکی از دو کشور به دنبال آن است که تجارت و معامله” Tanvi مادان از موسسه بروکینگز گفت.

دیگر نقاط اصطکاک شامل دفاع با روسیه باقی مانده هند بزرگترین تامین کننده با وجود امکان $2.4 میلیارد دلاری آمریکا هلیکوپتر.

آمریکا تحت فشار هند به توقف خرید نفت ایران در حالی که کسب و کار ایالات متحده که نگرانی های دهلی نو قصد دارد به نیروی خارجی شرکت های هندی فروشگاه مصرف کنندگان اطلاعات شخصی در داخل کشور است.

در واشنگتن هند مواجه شده است و انتقاد بیش از آن سرکوب در هلمند و کشمیر و اخیرا به تصویب قانون تابعیت که منتقدان می گویند که ضد اسلام و است که منجر به ادامه تظاهرات در سراسر کشور.

یک مقام ارشد دولت آمریکا رسمی به خبرنگاران گفت: تهمت ها را افزایش نگرانی ها در مورد آزادی مذهبی در هندو-اکثریت ملت در طول سفر “است که بسیار مهم برای این دولت”.

“ما نگران هستند… و من فکر می کنم که رئیس جمهور خواهد شد بحث در مورد این مسائل در جلسات خود را با نخست وزیر مودی و توجه داشته باشید که جهان به دنبال هند به ادامه حمایت های دموکراتیک آن سنت احترام به اقلیت های مذهبی” رسمی اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین تمسخر مودی در سال گذشته برای “دائما به من گفتن او ساخته شده است یک کتابخانه در افغانستان”.

“مثل این است که پنج ساعت از آنچه که ما صرف… و ما قرار است به می گویند “آه با تشکر از شما برای کتابخانه’. من نمی دانم که با استفاده از آن در افغانستان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>