Matildas شکست ویتنام به واجد شرایط برای توکیو 2020 المپیک


این Matildas قفل کردن مدرک برای بازی های المپیک توکیو با یک در برابر لرزان برنده شدن بیش از یک outclassed ویتنام در یک مسابقه عجیب و غریب در شرایطی چهارشنبه شب.

حول و حوش Milicic طرف تمام اما تضمین پیشرفت خود را به فینال پس از 5-0 پرسپولیس و استرالیا در هفته گذشته و سام کر که به ثمر رساند دو بار در افتتاحیه نشست در هدف دوباره برای قرار دادن نتیجه فراتر از شک.

Sam Kerr scored during Australia's Olympic qualifier.

سام کر به ثمر رساند در استرالیا مقدماتی المپیک.اعتبار:گتی ایماژ

چلسی مهاجم سمت پا رگبار خانه 15 دقیقه به نیمه اول و 12 دقیقه بعد تنظیم هیلی Raso به سکته مغزی صفحه اصلی استرالیا دوم.

اما هر گونه افکار از یک مسیر ثابت misconceived به سمت خانه کشیده هدف بازگشت در اوایل نیمه دوم.

تبلیغات

بازی به بازی در پشت درهای بسته در بادامک شود علیرغم قرار داشتن ورزشگاه در ویتنام با توجه به کروناویروس احتیاطی تنها با تعداد انگشت شماری از افسران پلیس با پوشیدن ماسک دیده نشسته در می ایستد. Kick-off نیز با تاخیر 15 دقیقه به دلیل قطع برق در ورزشگاه.

حوادث در زمان و حتی بیشتر سورئال به نوبه خود هنگامی که چراغ بیرون رفت و به طور کامل پس از تنها 60 ثانیه از بازی, تسهیل یکی دیگر از 15 دقیقه تاخیر.

Police officers wearing masks sit in the stands as the Matildas played Vietnam in a match that was closed to the public.

افسران پلیس با پوشیدن ماسک نشستن در غرفه به عنوان Matildas بازی ویتنام در یک مسابقه بود که به روی عموم بسته شده. اعتبار:گتی ایماژ

Milicic خود را نشان داد قصد نامگذاری یک قدرت کامل تیم فقط دو تغییرات از طرف آن عده ویتنامی در پا برای اولین بار در نیوکاسل.

الیز Kellond-نایت در آمد برای Tameka Yallop و Raso اندود شده تا در محل Kyah سیمون.

کر حل و فصل هر گونه طولانی اعصاب با یک گل زود هنگام در سه ماهه-ساعت علامت داشتن زده چارچوب هدف را در پنج دقیقه.

بینام و کر به راحتی به سمت volleyed خانه عبور از Steph Catley با Matildas’ بیمارستان ارائه یک سوم کمک از کراوات.

آن بود کر را 42nd هدف در سبز و طلا قرار می دهد و او را در آشکار و دوم به عنوان Matildas’ گلزن.

Raso دو برابر مزیت های جانبی-جای پا را در یک کفش هدف 11 دقیقه بعد پس از Kerr unselfishly تنظیم این شانس را تنها با دروازه بان به ضرب و شتم.

آن می توانست بدتر به سمت خانه با نتیجهی اما دروازه بان Tran Thi کیم تان مسدود شده چوپان Logarzo را نقطه ضربه پس از Matildas شد شاید سخاوتمندانه اهدا یک پنالتی را برای یک یدک کش در Caitlin Foord در حال مرگ دقیقه از نیمه.

The match was played in front of an empty stadium in Vietnam.

بازی به بازی در مقابل یک خالی ورزشگاه در ویتنام است.اعتبار:گتی ایماژ

این Matildas تلاش خود را معمول تسلط در اختیار داشتن, در زمان, اما آنها هنوز موفق به ضربه ارسال از طریق Foord در حالی که Alanna کندی او را دیدم freekick را تکذیب کرد توسط یک پرواز را نجات دهد.

کندی این بود که در گسل توسط mis-کنترل توپ در حال اجرا بازگشت به هدف و اجازه می دهد ویتنام مهاجم Huynh Nhu به خونسردی تنبلی و سنگینی حرکت کردن دروازه بان لیدیا ویلیامز از راه دور در دقیقه 55.

این اولین گل توسط ویتنام در برابر استرالیا در نهمین مسابقه بین دو ملت.

استرالیا بودند در پشت پا برای نهایی ده دقیقه به ویتنام برد خود را بهترین دوره دو پا کراوات.

Australia's Steph Catley challenges Huynh Nhu for the ball during the qualifier.

استرالیا Steph Catley چالش های Huynh Nhu برای توپ در طول مقدماتی.اعتبار:گتی ایماژ

Matildas نگاه به بهبود در توکیو

در ژاپن Matildas خواهد بود به دنبال بهبود خود به یک چهارم نهایی تنیس در بازیهای المپیک ریو در سال 2016 زمانی که آنها از دست رفته در ضربات پنالتی برای میزبان برزیل است.

دروازه بان لیدیا ویلیامز گفت: هرالد و سن این هفته که در استرالیا مورد نیاز برای رسیدن به نیمه نهایی اگر آنها به خصوص توکیو بازی به عنوان یک مجموعه موفق مسابقات است. در حالی که یک مدال هدف نهایی ویلیامز معتقد است رسیدن به فینال چهار باید اول خود را هدف.

“ما همیشه می خواهید به انجام بهتر از قبلا. فقط مقدماتی است بزرگ برای ما محرومیت آخرین بار برای ریو آن زمان ما سه نوبت را امتحان کنید و دریافت وجود دارد” گفت: ویلیامز. “واجد شرایط دوباره شگفت انگیز خواهد بود و در واقع رفتن به توکیو و انجام وجود دارد خواهد بود. بدیهی است که ما می خواهیم برای رسیدن به مدال شانس.”

آسیا فقط دو مکان در 12-رقابت های تیم به علاوه ژاپن به عنوان میزبان.

قبل از ریو شکستگی های Matildas تا به حال موفق به واجد شرایط برای سال های 2008 و 2012 بازی های المپیک است.

این زمان Matildas’ مسیر توکیو بود به طور غیر منتظره صاف است. اصلی مقدماتی مسابقات منتقل شد از ووهان, چین به سیدنی; کره شمالی به انصراف از مرحله مقدماتی به دلایل شناخته شده تنها به آنها; و ژاپن نیست نیاز به شرکت در مسابقات مقدماتی.

تیم های زیر در حال حاضر واجد شرایط:, ژاپن, نیوزیلند, برزیل, بریتانیا (انگلستان تیم), هلند, سوئد, کانادا, آمریکا, زامبیا و استرالیا است.

کامرون و شیلی را یک خانه و دور حذفی در ماه آوریل برای یک نقطه.

چین و یا کره جنوبی را به نقطه نهایی که خود را با تاخیر بازی آف هستند در ماه ژوئن برگزار شد. با توجه به شیوع کروناویروس چین ساخته شده بود سیدنی پایگاه خود را. اما با دولت فدرال ممنوعیت ورود مسافران از کره جنوبی نه تیم می شده اند قادر به بازگشت به سیدنی زیر کره جنوبی خانه کراوات.

کارکنان خبرنگاران با ایسنا AAP

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>