Matildas مقابل ویتنام 2020 المپیک مقدماتی زنده: دو مرحله از توکیو


ما در حال کردن

این Matildas را لگد کردن و بازی در جریان است. بزرگ 90 دقیقه جلوتر!

Dom Bossi را قبل از مسابقه را از نیوکاسل

با وجود بزرگ ویتنامی جوامع در سیدنی فدراسیون فوتبال استرالیا خستگی در آوردن این بازی برای نیوکاسل و عمومی به نظر می رسد برای حمایت از این تصمیم. قوی جمعیت اتحاد braved آب و هوا در شکارچی تبدیل کردن در چنین اعداد آنها ناشی از ترافیک در سراسر مک دونالد جونز ورزشگاه.

باران ساخته شده است که زمین لغزنده در نیوکاسل با توپ در حال حرکت سریع در سطح در طول گرم کردن. انتظار سرعت از کوره در رفته به این بازی.

مربی و حوش Milicic نشده tinkered بیش از حد تا حد زیادی با تیم ملی فقط دو تغییر از سمت است که به دقت فرار با شکست برابر چین است. Tameka Yallop و Kyah سیمون در آمده برای هیلی Raso و الیز Kellond-نایت در حالی که همان چهار که تلاش می کرد در برابر چین نگهداری می شود جای خود را برای این بازی بسیار مهم است.

تبلیغات

تیم در حال راه رفتن

بازیکنان در مورد راه خود را بر روی زمینه برای سرود. این خواهید بود برای دیدن اگر آنها لرزش دست چه با شیوع کروناویروس و همه سیدنی FC را ممنوع کرده است handshakes بین هم تیمی در تلاش برای مبارزه با گسترش سریع این بیماری است.

خوب جمعیت رود

شده است وجود دارد کمی از باران در اطراف شکارچی در منطقه امروز وجود دارد اما باید مشارکت خوب در مک دونالد جونز ورزشگاه با وجود این مشکل 6.30 pm kick-off که باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای هر کسی که سفر به این مسابقه از سیدنی. زمان شروع آورده بود رو به جلو به طوری که رسانههای می تواند نشان می دهد این بازی و سپس امشب یک-لیگ درگیری میان Brisbane Roar و وسترن سیدنی واندررز بدون با هم تداخل دارند.

وجود دارد 12,649 در خانه برای استرالیا آخرین بین المللی زنان در نیوکاسل 5-0 برنده بیش از شیلی در نوامبر سال 2018 است. که معیار خوبی می تواند پیشی گرفته امشب.

A couple of punters at Newcastle getting ready for the big game. Presumably that is not their real hair.

یک زن و شوهر از دوستدار فوتبال در نیوکاسل آماده شدن برای این بازی بزرگ است. احتمالا که نه خود واقعی مو.اعتبار:گتی ایماژ

یک کلمه در ویتنام

این ویتنامی تیم:

Tran Thi کیم تان; Tran Thi Phuong Thao, Thi فام Tuoi, Luong Thi Thu Thuong, Tran Thi Hong Nhung; تایلندی Thi Thao دونگ ا ون Nguyen Thi Bich Thuy Nguyen Thi Tuyet سرگین; Pham Hai ین فا نگن ا ون سو.

نه زیادی از جهان شهرت و نام وجود دارد, با بزرگترین احترام به ویتنام وجود دارد اما یک زن و شوهر از بازیکنان که در بسیاری مراقب – کاپیتان خود را مدافع Tran Thi Hong Nhung اولین زن ویتنامی به بازی در باشگاه فوتبال در خارج از کشور با صرف زمان و در تایلندی باشگاه چونبوری و هافبک Nguyen Thi Tuyet کود ساخته شده است که آن را بر روی سی بالا 100 فهرست زنان فوتبالیست چند سال پیش.

ویتنامی فوتبال در در فراز و نشیب در سال های اخیر – که قطعا مشهود در بازی های تحت-23s سمت نایب در سال 2018 مسابقات قهرمانی آسیا و امشب خواهد بود یک خوب چوب اندازه گیری که آیا این همان بهبود ساخته شده است در طرف زنان. مقايسه اخیر خود را 3-0 شکست برای کره جنوبی با استرالیا قبلی نمرات کریکت در برابر ویتنام نشان می دهد که آنها ساخته شده برخی از پیشرفت.

اخبار تیم

در اینجا Matildas تیم برای امشب مسابقه:

آن را بسیار قوی انتخاب از حول و حوش Milicic ساخته شده است که دو تغییر به سمت آن جلب 1-1 با چین آخرین بار در Bankwest ورزشگاه. Kyah سیمون شروع می شود گسترده ای به جای هیلی Raso که بینی او را شکسته و در برابر فولاد گل رز – یک آسیب است که تاخیر در ورود او در باشگاه جدید اورتون با سابق Brisbane Roar جناح داشتن باقی مانده در این کشور بوده است.

در خط میانی Tameka Yallop شروع می شود به جای Elise Kellond-نایت. که برگ استرالیا بدون سنتی شماره 6 و یا برگزاری هافبک نقش معمولا اشغال شده توسط Kellond-نایت یا Aivi Luik. جسورانه مسائل از Milicic که بدیهی است که می خواهد به نمره به عنوان بسیاری از اهداف که ممکن است امشب.

سام Kerr, کاپیتان است به جلو.

تبلیغات

همانطور که برای دیگر بازی کردن…

کره جنوبی که به پایان رسید بالای گروه و چین runners-up به استرالیا در گروه B بودند با توجه به اولین بازی کردن بازی امشب در Yongin در نزدیکی سئول. پای دوم نیز در ابتدا قرار بود بازی های برگزار شده هفته آینده در کمپبللتون ورزشگاه – چین البته می توانید در خانه در حال حاضر به دلیل coronavirus و نامزد سیدنی به عنوان مورد نظر خود را جایگزین.

در واکنش به این بیماری را در ادامه پخش مسابقات منتقل شدند تا آوریل – اما آنها در حال حاضر می تواند معطوف به ماه ژوئن با توجه به چینی, خبرگزاری تابناک.

یک گزارش از رادیو فردا گفت: تیم ملی با توجه به پرواز از سیدنی شب گذشته به بازگشت به خانه از سفر بان کی مون در اینجا در حال حاضر تمدید شده است به کره جنوبی.

“با توجه به دولت استرالیا خود را گسترش داده coronavirus ممنوعیت سفر شامل کره جنوبی روز پنج شنبه وجود ندارد و باید برای طرف چینی برای باقی می ماند در سیدنی به بازی آن خانه پا” یک منبع گفت: “مهر. “ما امیدواریم که آنها می توانید در بازی در خانه در خانه در چین است.”

همه این البته بستگی المپیک پیش رفتن طبق برنامه در توکیو. که هیچ تضمینی وجود ندارد.

داستان از نوار

این Matildas باید هدف برای یک پیروزی بزرگ امشب. آنها رتبه شماره 7 در جهان توسط فیفا در حالی که در ویتنام در حال راه را در شماره 32 – تنها چند لکه جلوتر از تایلند (38) و چین تایپه (40) دو طرف بودند که با استرالیا در طول ماه گذشته در مسابقات مقدماتی المپیک در سیدنی.

این Matildas نیز بسیار قوی رکورد برابر ویتنام – آنها به برنده هر یک از هفت جلسات به تاریخ و نمره ترکیبی از این سه است عظیم 28-0.

ویتنام تنها دو بازی در مقدماتی المپیک استخر در ماه گذشته به دلیل کره شمالی که در اصل کشیده شده و با آنها در یک عقب نشینی به دلایلی که کاملا ناشناخته باقی می ماند. کلاسیک کره شمالی. ویتنام ضرب و شتم میانمار 1-0 اما پس از آن کاهش یافت و 3-0 به کره جنوبی که در حال مصرف در چین, در, دیگر, آسیایی, بازی کردن برای توکیو 2020. بیشتر در مورد که در یک ثانیه…

خوش آمدید

سلام و خوش آمدید به این هرالد‘s پوشش زنده امشب المپیک مقدماتی بین Matildas و ویتنام است. Kick-off نیست خیلی دور در مک دونالد جونز در ورزشگاه نیوکاسل بنابراین خود را در بند برای چه باید به جای سرگرم کننده شب از فوتبال است.

این یک معامله بزرگ برای استرالیا! بازی امشب اولین بار است که پا از خانه و دور play-off برابر ویتنام با برنده طریق به توکیو 2020. وجود دارد تنها 12 نقاط برای زنان تیم های فوتبال در بازی های المپیک بنابراین با توجه به Matildas حتی نمی آن را به گذشته دور 16 در سال گذشته جام جهانی در فرانسه خواهد بود که بسیار مناسب و معقول دستاورد است.

پای دوم این است که میله میله برای چهارشنبه شب در کام Phả ورزشگاه در کام Phả اما Matildas خواهد شد مشتاق به سر و صدا چند اهداف گذشته ویتنام برای اطمینان از آنها رفتن به دور دوم را با مناسب و معقول ،

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>