حداکثر Conze خروجی آلمانی پخش ProSiebenSat.1, شرکت باعث تغییر استراتژیک

حداکثر Conze پله به عنوان مدیر عامل شرکت آلمانی پخش ProSiebenSat.1 با اثر فوری. رئیس امور مالی راینر Beaujean گرفته در مسئولیت های اضافی به عنوان او می شود رئیس هیئت اجرایی.

همراه با Conze خروج این شرکت اعلام کرد که اواخر روز پنجشنبه یک تغییر استراتژیک تمرکز می کنند. “ProSiebenSat.1 گروه بازگشت است تمرکز اصلی خود را عامل کسب و کار به بخش های سرگرمی در منطقه DACH (آلمان و اتریش و سوئیس)” این شرکت در بیانیه ای گفت. “در اینجا تاکید اصلی این است که در محلی زندگی می کنند و فرمت نیز در همکاری نزدیک با فلش قرمز Studios و Studio71. گروه دیجیتال رسیدن به تمدید از طریق جریان پلت فرم Joyn. “

Beaujean گفت: “این شرکت تا کنون پتانسیل بیشتری نسبت در حال حاضر به اعتبار آن از خارج است. تحت رهبری جدید هیئت اجرایی تیم ما در حال حاضر بازگشت به تمرکز بیشتر به شدت در اصلی ما بخش سرگرمی و پایدار کسب و کار سودآور. در حالی که کرونا بیماری همه گیر به شمار یک چالش بزرگ برای ما در هفته ها و ماه های آینده من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که ما ظهور خواهد کرد از این بحران همه قوی تر و بازگشت به تولید ارزش سهام شرکت است.”

ولفگانگ لینک که سران این شرکت بخش سرگرمی و کریستین Scheffler رئیس منابع انسانی منصوب شده اند به هیئت اجرایی.

ورنر برانت هیئت نظارت بر صندلی ProSiebenSat.1 گفت: “هیئت نظارت می خواهم برای تشکر از حداکثر Conze برای خدمات خود را. او را پیمایش این شرکت از طریق یک دوره سخت را با وضوح و اراده است.”

تحت Conze رهبری شرکت نظارت 3 درصد افزایش در درآمد و 65% افزایش در سود در سال 2019 با وجود تضعیف آگهی های تلویزیونی بازار. در اوایل این ماه ProSiebenSat.1 ارسال شده درآمد سالانه €412 میلیون دلار ($459.8 میلیون) در فروش €4.1 میلیارد دلار ($4.57 میلیارد دلار).

این شرکت تا به حال تصمیم به فروش آن اطلس تابعه فلش قرمز استودیو که شامل 20 شرکت های تولید در اروپا و ایالات متحده و اسرائیل است. خواستگاران گزارش شامل All3Media AMC, Sony Pictures Television, Banijay و Vivendi. سپس coronavirus همه گیر زده و ProSiebenSat.1 تصمیم گرفت که فروش نبود قابل دوام هر بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>