حداکثر مالی گسترش تظاهرات در بانک محور ایران تا 15 درصد در دو روز

سهام حداکثر خدمات مالی بسیج 5 درصد به 595 تومان در BSE در روز دوشنبه پس از شرکت در روز پنج شنبه وارد انحصار معامله با بانک محور که در آن قرض دهنده خواهد شد که در دراز مدت bancassurance همکاری با حداکثر بیمه عمر شرکت است.

سهام رسید 15 درصد در گذشته دو معاملاتی روز. آن معامله شد و بالاتر برای پنجمین مستقیم روز و لمس آن 52 هفته بالا سطح Rs 598 در پنج شنبه, فوریه 20, 2020.

“بانک محور حداکثر خدمات مالی و شرکت تابعه آن حداکثر بیمه عمر شرکت محدود (حداکثر زندگی) امضا محرمانه بودن و انحصار ترتیب به بررسی امکان بانک محور ورود به یک همکاری دراز مدت استراتژیک با حداکثر زندگی” حداکثر مالی گفت: در یک ارز تشکیل پرونده.

معامله منوط به جمله دریافت قابل اجرا مصوبات قانونی و شرکت ها مجوز رضایت بخش امتیازدهی و اجرای قطعی مستندات آن گفت.

حداکثر زندگی در حال حاضر بزرگترین غیر بانکی متعلق به زندگی خصوصی بیمه در هند. حداکثر خدمات مالی در حال حاضر دارای یک 72.5 درصد سهام در حداکثر عمر در حالی که Mitsui سومیتومو بیمه و بانک محور برگزاری 25.5 درصد و 2.0 درصد سهام بود.

بانک محور و حداکثر زندگی تا به حال موفق bancassurace (banca) تنظیم برای نزدیک به یک دهه. جدید حق بیمه تولید شده از طریق این banca تنظیم شده است جمع آوری شده به بیش از 12,000 تومان کرور روپیه بیش از این مدت در حالی که حفظ دوام بالا. هر دو شرکت سرمایه گذاری گسترده در محصول و بر اساس نیاز آموزشی فروش و در نتیجه منجر به افزایش مداوم در بهره وری است.

در 10:19 am حداکثر مالی معامله شد 3.5 درصد بالاتر در 585 تومان به عنوان در مقایسه با 0.99 درصد کاهش در شاخص S&P BSE Sensex. ترکیبی 5.7 میلیون سهم را دست به دست در مقابله در NSE و BSE تا کنون. سهام بانک محور بودند تجارت 1.8 درصد کاهش در BSE.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>