ممکن است تغییر طراحی برای تکمیل Zojila tunnet در صفر هزینه افزایش:

کرد

استراتژیک Zojila تونل برای همه-سال اتصال بین له و سرینگر ممکن است تحت برخی از تغییرات طراحی برای جلوگیری از هزینه های اسرائیل به عنوان دولت در نظر دارد برای تکمیل پروژه در تخمین هزینه مورد 6,800 تومان کرور روپیه اتحادیه وزیر Nitin کرد گفت.

تونل پروژه متوقف شده حدود شش سال دارای اهمیت استراتژیک به عنوان Zojila تصویب واقع شده است در ارتفاع 11,578 پا در سرینگر-کرگیل-Leh ملی بزرگراه و بسته باقی می ماند در طول زمستان به دلیل بارش برف سنگین قطع Ladakh منطقه از کشمیر.

“ما در حال برنامه ریزی برای ایجاد برخی از تغییرات طراحی که ممکن است شامل انجام دور با فرار تونل و به جای آن (را) جایگزین تونل برای عبور از یک طرف به طرف دیگر آن را به عنوان خواهد شد در تلاش برای جلوگیری از هزینه های تشدید و ساخت آن در گذشته برآورد هزینه 6,800 تومان کرور روپیه” حمل و نقل جاده ای و بزرگراه ها وزیر کرد گفت PTI.

اگر تجدید نظر هزینه پروژه برآورد کمی بیش از 8,000 تومان کرور روپیه بوده است فرستاده می شود به کابینه “ما در حال تعمق در طراحی جزئی تغییرات برای جلوگیری از هزینه تشدید” وزیر گفت.

“علاوه بر فرار از تونل ما می توانید انجام دور با عمودی شفت نیست با به خطر انداختن ایمنی,” او گفت:, و اضافه کرد که rebidding برای این پروژه انتظار می رود در یک ماه یا دو.

نارندرا نخست وزیر بود در ماه مه سال 2018 گذاشته شد سنگ تهداب برای 6,800 تومان کرور روپیه پروژه صورتحساب به عنوان آسیا و طولانی ترین دو جهته تونل در جامو و کشمیر.

اما به سختی ماه پس از بنیاد ملی بزرگراه ها و زیرساخت های توسعه شرکت با مسئولیت محدود (NHIDCL) در تاریخ 15 ژانویه 2019 فسخ قرارداد تعلق می گیرد به مشکل IL&FS شرکت گروه IL&FS حمل و نقل پس از آن رها شده و این پروژه با استناد به مشکلات مالی است.

“این پروژه که قبلا ساخته شده و ترکیبی سالیانه حالت را در حال حاضر تبدیل به EPC (مهندسی و ساخت) حالت” کرد گفت.

لغو این جایزه در ماه ژانویه سال گذشته این دومین بار NHIDCL تا به حال اوراق قرارداد برای 14.15-متر تونل پروژه که کاهش 3.5 ساعت رانندگی از طریق کوهستانی Zojila تصویب به فقط 15 دقیقه.

این شرکت قبلا لغو شد پیشنهاد از مهاجرت و پناهندگی کانادا زیرساخت ها است. IL&FS حمل و نقل در سال 2017 به عنوان بالاترین پیشنهاد در rebidding روند.

رونمایی از یک پلاک برای شروع کار برای تونل مودی گفته بود “Zojila تونل صرف تونل اما مدرن و روز مارول.”

دولت در 3 ژانویه 2018 مورد تایید بود Zojila پروژه تونل موازی با فرار (رو) تونل بین Baltal و Minamarg در سرینگر-Leh بخش از NH-1A در مجموع هزینه 6,800 تومان کرور.

این پروژه انتظار به پایان خواهد رسید در هفت سال است.

در مارس 1, 2016 وزارت حمل و نقل جاده ای و بزرگراه ها دستور داده بود “re-مناقصه” برای این پروژه که اعطا شده بود به IRB زیرساخت ها است.

این تصمیم در یک نشست سطح بالا به ریاست کرد و پس از کنگره رهبر Digvijay سینگ به حال ادعا شده است که دستورالعمل های نقض شده در حالی که اعطای قرارداد.

برنامه های اصلی تونل شامل به طور کامل عرضی سیستم تهویه منبع تغذیه بدون وقفه (یو پی اس) تونل روشنایی اضطراری, دوربین مدار بسته, نظارت بر پیام متغیر نشانه (VMS), ترافیک ورود تجهیزات overheight خودرو تشخیص و تونل سیستم های رادیویی.

علاوه بر آن شامل عابر پیاده عبور از معابر در هر 250 متر و motorable عبور از معابر و lay-bys در هر 750 متر و همچنین به عنوان تلفن اضطراری و آتش نشانی کابینت در هر 125 متر است.

(فقط تیتر و عکس از این گزارش شده اند ممکن است دوباره توسط کسب و کار استاندارد کارکنان; بقیه مطالب به صورت خودکار تولید شده از یک همزمان خوراک.)

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>