مایا رودلف ریچل مکآدامز و اولیویا وایلد کمک به افتخار خود را آرایش هنرمندان

آن احساسی شب روز چهارشنبه در انواع و آرمانی زیبایی 2020 آرایش هنری شام در غروب آفتاب برج در لس آنجلس.

Rachel McAdams, اولیویا وایلد, Maya Rudolph, Chloë Grace Moretz و Alessandra Ambrosio بودند دست به صحبت در مورد روابط نزدیک و اوراق قرضه آنها را تشکیل داده اند با آرایش هنرمندان.

برندگان شامل کارولینای Gonzalez, janel parrish, Kayleen McAdams, Molly R. استرن و مای Quynh.

Moretz تنها 13 سال زمانی که او شروع به کار با Quynh. او ستایش Quynh برای کمک به او را از خطرات, بر روی فرش قرمز در حالی که “اجازه می دهد شخصیت من را از طریق آمده است.”

او گفت: آرایش “می تواند سرگرم کننده آن می تواند بیهوده و بیمعنی و آن را می تواند به شما احساس اعتماد به نفس و قدرتمند و رایگان است.”

او در ادامه به یاد مبتلا به آکنه کیستیک زمانی که او 15. “مای هرگز هنگامی که از دست رفته به ضرب و شتم برای من” Moretz گفت. “او آن را پوشانده و او هرگز مورد قضاوت قرار من و او به من اعتماد به نفس قادر به بیرون رفتن وجود دارد و چهره جهان و احساس خود آگاه است.”

Quynh شد تا با غلبه بر احساسات با Moretz اظهارات که او تا به حال برای یک لحظه به آهنگسازی خودش قبل از ایستاده به او را قبول کرد. “من خیلی خوشحالم که من را وادار به کار با شما و شما به من اعتماد و شما را در کار من خیلی آسان است,” او گفت: به Moretz.

محبوب ترین ها در انواع

Olivia Wilde and Melanie InglessisVariety x Armani Makeup Artistry Dinner, Sunset Tower, Los Angeles, USA - 04 Feb 2020

اعتبار: جان Salangsang/انواع/شاتر

اولیویا وایلد تاکید کرد که چگونه نزدیک او و Inglessis هستند یک موضوع بود که مکرر در طول شب برنامه. آنها برای اولین بار ملاقات کرد زمانی که وایلد انجام شد مطبوعات در سال 2010 را “Tron: Legacy.” “او یک شفا دهنده است. آن را آرایش آن چیزی عمیق تر” از “Booksmart” مدیر گفت.

برای McAdams, گرفتن, آرایش انجام امور خانواده است. خواهر Kayleen شده است هنرمند آرایش او را همیشه پس از فرار او لیسانس خود را در رشته روانشناسی به صورت حرفه ای در لوازم آرایشی. “دکتر عجیب” ستاره گفت: زندگی خود را در زیبایی از زمانی شروع شد که آنها junior شکل اسکیت باز. بودن خواهر بزرگتر راحیل بود به درخواست خود را آبی سایه چشم بنفش خط چشم سرخ و “gobs از درخشش” برای وقت خود را در سالن هاکی روی یخ. راشل حتی سوخته خواهر او با یک کهکشان مارپیچی آهن پیچش یا حلقه زنی. “او بخشنده در مورد آن همه” او گفت: با خنده.

راشل نیز گفت: از خواهر و برادر او “شما واقعا یکی از سخت ترین کار من تا کنون ملاقات کرد و من فکر می کنم شما که از ما پدر بیل برف کردن جلوی خانه حتی قبل از آن بازدید زمین. شما خیلی مهربان و خوش قلب شما به شدت وفادار است.”

راشل نیز ترک خورده است که استودیو صرفه جویی در پول در مطبوعات تورهای چرا که او و Kayleen به اشتراک گذاری همان اتاق هتل.

Kayleen McAdams and Rachel McAdamsVariety x Armani Makeup Artistry Dinner, Sunset Tower, Los Angeles, USA - 04 Feb 2020

اعتبار: جان Salangsang/انواع/شاتر

Ambrosio گفت: تنوع است که او و Gonzalez برای اولین بار ملاقات حدود 20 سال پیش در یک Bloomingdales’ تبلیغات شلیک کنید. از آن پس آنها تبدیل شده ایم “بهترین دوستان” Ambrosio گفت. “او واقعا شگفت انگیز هنرمند آرایش. او…آن را تمام کند. او بهترین دوست است که همیشه وجود دارد برای آنهایی که او را دوست دارد.”

اشک چشم گونزالس گفت: “من شما را دوست دارم. من او را دیده ام رشد از یک نوجوان به یک قوی کارگر سخت با اخلاق کار.”

شب که شامل سخنان از انواع‘s ناشر و مدیر درآمد افسر میشل Sobrino-استرنزبه این نتیجه رسیدند که با مایا رودلف ارائه به استرن. “من هرگز احساس زیبا تر در داخل و خارج” در “Bridesmaids” ستاره گفت. “زمانی که ما یکدیگر را ترک کنند من پرورانده و این برای من زیبا ترین چیزی که در مورد کار خود را. شما واقعا می تواند مردم را و شما را از زیبایی طبیعی خود را.”

او در ادامه گفت: “این فقط یک دوستی. ما این زندگی با هم و ما هر یک از دیگر.”

به دنبال در اطراف اتاق استرن گفت: “من بسیار مفتخرم که بخشی از این جامعه است. من خیلی مفتخرم که اینجا با همه شما. خیلی سپاسگزار هستم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر