Mayes C. Rubeo در داستان گویی از طریق طراحی صحنه و لباس

در این سال Mark Bridges (“Joker”) ژاکلین Durran (“زنان کوچک”) Arianne فیلیپس (“Once Upon a Time in Hollywood”), کریستوفر پترسون و سندی پاول (“The Irishman”) بودند همه به رسمیت شناخته شده برای کار خود را در طراحی صحنه و لباس که نامزدهای 92 جوایز اسکار اعلام شد.

نام Mayes C. Rubeo نیز اعلام کرد که صبح امروز — تاریخ ساخت به عنوان اولین لاتین به رسمیت شناخته شده در این زمینه است. آن را “یک فروتنی لحظه,” او می گوید: “اما یک افتخار است برای Rubeo.

در طول سال با او کار کرده است از جمله فیلم های متنوع به عنوان “نماد” “Apocalypto” و “جنگ جهانی Z” همکاری با مدیران از جمله جیمز کامرون مل گیبسون و Marc Forster به ترتیب کمک به ایجاد شخصیت مدیران پیش بینی.

اما “جوجو خرگوش” است جهان دور از کامپیوتر-طراحی لباس نوی در “آواتار” و یا حتی “ثور: راگناروک” که در آن او قرار داده کیت بلانشت تبه Hela در پاشنه قاتل و استفاده از motion-capture تکنولوژی برای او کلاه.

“جوجو خرگوش” جهان دیده می شود از طریق چشم از 10 سال آدولف هیتلر متعصب جوجو به سوی پایان جنگ جهانی دوم. خیالی خود را با بهترین دوستان است آدولف هیتلر, بازی های برگزار شده توسط مدیر Taika Waititi. فیلم نشانه دوم همکاری بین Waititi و Rubeo; آنها قبلا با هم در “ثور: راگناروک.”

محبوب ترین ها در انواع

Rubeo تصمیم گرفتند به لباس شخصیت های پر جنب و جوش, رنگ, پس از این فیلم دیده می شود از طریق این پسر چشم با استفاده از رنگ به نماد تکامل از جوجو در جهان.
یک قطعه مهم از کمد لباس در این فیلم هستند که کفش پوشیده شده توسط Rosie, Jojo, مادر با بازی اسکارلت یوهانسون. دو تن قهوه ای و سفید و کفش در ابتدا نمادی از زیبایی جوجو می بیند در او بازیگوشی اما سپس آنها تلگراف یک تراژدی است. Waititi اغلب همچنان در کفش در عکس و یا قاب عکس با آنها را در نظر.

روزی بود و کسی بود که با الهام از هنرمندان و “التقاطی” می گوید Rubeo. هنگامی که او تا به حال ترسیم کفش Rubeo تا به حال آنها را سفارشی ساخته شده برای این فیلم است. “آنها در خدمت این دوگانگی نمایندگی کفش این زمان مبارک, اما آنها همچنین حامل خبر بد” Rubeo می گوید.

در مقابل السا (Tomasin مکنزی) یهودی و دختر بچه, مخفی توسط رزی در خزیدن فضا در خانه او نمی پوشیدن کفش. Rubeo اشاره می کند که السا فقط کفش می پوشد دو بار در طول فیلم ،

“هنگامی که گشتاپو را نشان می دهد و از سوی دیگر هنگامی که او را ترک و رایگان است.”

برای بیشتر قسمت ها, السا محدود به پنهان کردن خود را در فضای پس از او لباس های تک رنگ. هنگامی که آن را به ایجاد صحنه و لباس است که Yorki (مورچه یاتس) می پوشد که هم تکامل یافته است. در ابتدا هیتلر است با پوشیدن یک لباس مناسب به دنبال تیز. اما در پایان فیلم به عنوان جنگ انعقاد و آلمان است که از دست دادن Yorki مبارزه در خیابان در یک مقاله ، Rubeo ساخته شده صحنه و لباس از کاغذ و مقوا, اما او همچنین با استفاده از پنبه روی لباس. او شش نسخه های مختلف.

“ما تا به حال به سن است که ساز و برگ. هر زمان که ما او را ببیند او نبرد آسیب به خود و زره و در پایان هنگامی که ما پیدا کردن او دوباره او هیچ چیزی در سمت چپ آن را فقط خود جلیقه” Rubeo می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>