شهرداری نامزدهای ماهی برای رای اعتبار در مارسی را رها شمالی

رنگ باخته مزمن افزایش بیکاری و فقر ناحیه شمالی مارسی را به دست آورده ناخواسته شهرت فرانسه جرم و جنایت سرمایه است. جلوتر از روز یکشنبه انتخابات شهرداری کاندیدا در حال تلاش برای متقاعد کردن منطقه-غفلت ساکنان که این زمان تغییر واقعی در جریان است.

تبلیغات

روز پیش از مارس 15 رای تعداد انگشت شماری از جوانان و فعالان اجتماعی در حال جمع آوری در یک آپارتمان در استناد de la Visteیک آلاینده بتن و مستغلات در 15th, arrondissement از مارسی. آنها در اینجا برای گوش دادن به Saïd Ahamada محلی و MP که امیدوار است به ادعای صندلی شهرداری به نمایندگی از رئیس جمهور امانوئل پاکسازی حاکم LREM ،

Hemmed در بزرگراه ها, تپه های شیب دار و یکی از مدیترانه شلوغ ترین بنادر منطقه یکی از چهار منطقه یا arrondissementsکه تا شهر را بدنام quartiers nord. این خانه را به یکی از فرانسه متنوع ترین جمعیت یک قابلمه ذوب پاکسازی پرداخت ادای احترام به در یک سخنرانی آتشین تحویل سه سال پیش در کمپین بلیزرز.

“من می بینم ارامنه Comorians ایتالیایی ها الجزایری, مراکش, تونس Malians, سنگال, Ivorians” او نعره میکشید در آن زمان صدای او خشن. “اما چه می بینم ؟ من می بینم شهروندان مارسی می بینم شهروندان فرانسه است.”

Ahamada که متولد کوموری پدر در خارج از کشور قلمرو لا رئونیون است به خوبی آگاه است که بخش دوم از پاکسازی سخنرانی حلقه توخالی برای بسیاری از ساکنان مارسی را محروم ترین محله.

کسانی که تگرگ از quartiers nord “در درمان نشود مانند تمام عیار شهروندان فرانسوی” او اذعان متهم سیاستمداران داشتن تبدیل ناحیه شمالی به یک محله یهودی نشین.

Saïd Ahamada, the candidate for France's ruling LREM party, acknowledges that residents of Marseille's northern districts have been discriminated again.
Saïd Ahamada نامزد برای فرانسه حاکم LREM حزب اذعان دارد که ساکنان مارسی شمالی منطقه شده اند تبعیض دوباره. © David Gormezano فرانسه 24

Ahamada داد تا با یک مهمان ستاره بازنشسته فوتبال ممدو Niang سابق کاپیتان از همه مهم باشگاه المپیک مارسی که در LREM بلیط در روز یکشنبه شهرداری مسابقه.

“زمانی که من دیدن وضعیت ما امکانات ورزشی من شوکه می گوید:” سابق مارسی کاپیتان. “این است که فرانسه دومین شهرستان و در عین حال هیچ چیز انجام شده است برای بچه ها امید و آرزوهای خود را در حال ربوده و از آنها است. […] در آن زمان آنها در حال 13 یا 14 آنها شروع به خرید و فروش مواد مخدر به کمی پول نقد. این یک مشکل واقعی است.”

پرداختن به Niang یک زن جوان در مخاطبان یادداشت عدم وجود استخر شنا در quartiers nord. او می گوید: “من عاشق فوتبال وجود دارد اما بچه ها اینجا که حتی نمی دانید که چگونه برای شنا کردن!”

‘ما به نام پلیس, اما آنها هرگز آمد. بنابراین ما رفت و به نمایندگی

طولانی یک سنگر و استحکامات از سمت شمال مارسی در حال حاضر یک هدف نخست برای راست Rassemblement ملی (RN) که قبلا به عنوان شناخته شده جبهه ملی. در آخرین انتخابات شهرداری ها در سال 2014, Marine Le Pen را امن خود اولین پیروزی در اینجا ربودن صندلی شهرداری این شهر را 13 و 14 arrondissementsبا 35 درصد آرا (در برابر 32 درصد برای هر یک از جریان اصلی چپ و راست).

با توجه به ژان-مارک کاپولا محلی نامزد برای Printemps marseillais (مارسی بهار) ائتلافی از احزاب چپ راست موفقیت در شمال منطقه یک نتیجه مستقیم از دهه غفلت مارسی مرکزی تاون هال که بسیاری برخوردار از قدرت است. این حس از رها کردن ترجمه به رکورد بالا ممتنع سطح است که به طور معمول به نفع جناح راست و ضد آن-ایجاد بشه.

در یک کمپین جلسه در کاپولا را مقر خود را در حال اجرا همسر فریده Hamadi, یک, معلم, واکس تغزلی هنگامی که توصیف ضعیف و ناتوان دولتی از مدرسه او در استناد de la کستللن بهترین و شناخته شده به عنوان زادگاه افسانه ای فوتبال فرانسه زین الدین زیدان.

موش ها فراوانند پشت بام در حال سقوط و “یک مرد دارای حق اعمال شمشیر راه می رفت به ساختمان چهار بار” Hamadi می گوید. “ما به نام پلیس, اما آنها هرگز آمد. بنابراین ما رفت و به فروشنده های محلی و مرد نشان داد هرگز دوباره” او آه او را مخاطب به سختی پلک زدن.

Teacher Farida Hamadi addresses a meeting of the left-wing Printemps marseillais platform, led by Jean-Marc Coppola.
معلم فریده Hamadi آدرس یک جلسه از جناح چپ Printemps marseillais پلت فرم به رهبری ژان مارک کاپولا. © David Gormezano

Hamadi می گوید دانش آموزان عمدتا به خوبی رفتار و پدر و مادر خود را اختصاص داده شده “که آیا یا نه آنها می پوشند یک مسلمان حجاب”. اما او با ابراز تاسف این واقعیت است که بسیاری از کودکان و نوجوانان هرگز حتی شده به Vieux-Port شهرستان را گرامی پیر پورت صرف 20 دقیقه رانندگی دور – اما یک ساعته سفر با حمل و نقل عمومی.

بر خلاف در پاریس جایی که فقیرترین جوامع رانده شده اند را به حومه شهر محروم ترین مناطق مارسی هنوز در داخل شهر شروع درست در شمال مرکز آن است. اما quartiers نورد ممکن است فقط به عنوان به خوبی می شود در یک جهان متفاوت از جمله عدم وجود زیرساخت های اساسی از جمله حمل و نقل عمومی و عملکرد مدارس.

“مدارس باید اولویت شماره یک” می افزاید: کاپولا و اشاره کرد که آنها سقوط مرکزی شهر را بزداید. او را متهم مارسی را در زمان طولانی محافظه کار شهردار از رها کردن خدمات عمومی و اجازه می دهد “خصوصی سازی همه بخش ها به ویژه آموزش و پرورش”.

یک سرخورده جوانان

این واقعیت است که کاپولا برخوردار پشتیبانی از چندین جناح چپ احزاب از حزب سوسیالیست به سبزی, علائم نادر موفقیت برای مارسی را به شدت شکسته سمت چپ. اما نه همه بسیج پشت Printemps marseillais – شروع با شهردار وقت برای 15 و 16 arrondissements, firebrand سناتور سمیه Ghali.

ثابت از سیاست های محلی و دیرین ماوریک در حزب سوسیالیست Ghali ساخته شده سرفصل های ملی در سال 2012 زمانی که او به نام برای ارتش فرانسه مستقر می شود در مارسی را quartiers نورد در میان سنبله در باند کشتار. هشت سال در, او حفظ آن حق بود ،

“این وظیفه من به صحبت کردن. زیرزمین بودند stashed با سلاح های حمله و انتقادات و پیشنهادات بود که پلیس بودن, راضی,” او توضیح می دهد. “امروز هنوز هم وجود دارد, قتل, اما آنچه نگرانی من این است که چگونه آمورف جوانان هستند. آنها سرخورده. این یک وضعیت ترسناک زمانی که شما یک جوانی است که بدون ایمان به جمهوری.”

A poster for Senator Samia Ghali, who has refused to join other left-wingers in a common platform.
یک پوستر برای سناتور سمیه Ghali که حاضر به پیوستن به دیگر سمت چپ-هافبک کنار در یک پلت فرم مشترک است. © David Gormezano فرانسه 24

Ghali را مخالف کمپین رنج می برد تعدادی از موانع را نه با ارتداد او معاون سابق راجر Ruzé. دو تن دیگر از نمایندگان نیز شروع به پریدن کرد کشتی پرتاب حمایت خود را پشت LREM را Ahamada. اما Ghali دهکدهای از دست هیچ یک از روح مبارزه نرده در برابر مخالفان او در سمت چپ.

“من آنها را از انتخاب هر یک از آنها” او ضربه شلاق او شکسته مچ دست در حالت استراحت در یک بند شانه. “شبه چپ است که هرگز در این زمینه آنها یک راست به داوطلبان این است که یک دموکراسی اما من تنها به شکست جبهه ملی.”

راست در پرسه زدن

در حالی که سوسیالیستی سناتور برگزار شد به صندلی شهرداری در سال 2014 به مناسب پیروزی در همسایه 13 و 14 arrondissements داد Marine Le Pen را کنترل بیش از آن اولین حوزه با جمعیت بالای 100,000.

این یک موفقیت هر دو کاپولا و Ahamada مشتاق هستند به تطهیر سرزنش رکورد بالا ممتنع سطوح – 55 درصد در quartiers نورد در سال 2014 – اجازه سابق جبهه ملی را از طریق لغزش.

استفان Dani که منجر به راست در مارسی برای دو دهه گذشته به ندرت خود را تغییر تاکتیک های خود را پس از پیروزی خیره کننده شش سال پیش. 50 سال سن کمی برای به رخ کشیدن مورد نظر از بتن نتایج خود را mairie de secteur (13 و 14 arrondissements گروه بندی می شوند و تحت یک بخش) با داشتن تنها محدود قدرت نسبت به مارسی مرکزی سالن شهر. بنابراین او اش گیر خارجی زمین نرده در برابر تقلب “سیستم”.

در یک تور از مغازه های محلی Dani سوگ در برابر مالیات و “کسانی که تیم برای پر کردن جیب خود”. مخالفان خود را “خواهد توسل به هر وسیله ای برای حفظ قدرت” او هشدار داد: افزایش spectre تقلب در انتخابات “یک معضل است که نمونه ای از انتخابات در مارسی”. و هنگامی که اطرافیان mutters “همه شما سیاستمداران make me sick”, Dani پاسخ: “با دیگران هیچ چیز هرگز تغییر خواهد کرد اما با وجود ما را یک خطر واقعی را تغییر دهید.”

Stéphane Ravier, the far-right candidate, is hoping to build on his surprise success six years ago.
استفان Dani راست نامزد امیدوار است برای ساخت در تعجب خود را با موفقیت و شش سال پیش. © David Gormezano فرانسه 24

حتی به عنوان او نقش مرد از مردم کارت راست نامزد است به نام برای پایان دادن به ساخت و ساز مسکن اجتماعی و… را در نام از محیط زیست.

“مسکن اجتماعی به معنی ریختن بتن در سراسر مارسی زمانی که شهر در حال حاضر از نفس” او توضیح می دهد. “ما پارک ها و باغ ها در حال غارت به بهانه که ما باید بیشتر مسکن عمومی است.”

Dani استدلال می کند که ساکنان quartiers nord دیگر نمی خواهید در زندگی خود را یکنواخت و خسته کننده بتن citésحتی اگر نگهداری آنها بهبود یافته است یا مترو لینک ها در نهایت ارائه شده است.

او می افزاید: “مردم نمی خواهید به ماندن وجود دارد به دلیل وجود بیش از حد جرم و جنایت مرتبط با خرید و فروش مواد مخدر و شورشیان افراط گرایی است. وجود دارد مقدار زیادی از خالی, خانه, در حال حاضر, بنابراین قبل از ما در ساخت برخی بیشتر بیایید بازگرداندن نظم و قانون.”

وعده های شکسته

اگر یکی از چیزهایی که همه نامزدها در quartiers nord توافق بر سر آن را محکم حکم در “25 سال از انفعال” توسط Jean-Claude Gaudin مارسی با خروجی شهردار که حکومت فرانسه دومین شهرستان از سال 1995 به طور مداوم طرفداری از آن ثروتمند جنوب تشکیل شده است.

حتی موسی Maaskri محلی نامزد حزب محافظه کار تصدیق می کند که ساکنان مارسی چهار شمالی arrondissements باید هر دلیلی برای عصبانی شود.

“مردم حق دارند به صلیب چرا که آنها بوده ام رد و نادیده گرفته می گوید:” سابق بازیگر که ایستاده است برای Gaudin را تعیین جانشین مارتین رعیت در 15 و 16 arrondissements. Maaskri که مطرح شد الجزایر پدر و مادر در یک استناد از مارسی وعده داده است که این بار “ما واقعا مراقبت از quartiers”.

اما ساکنان مارسی را محروم شمالی شنیده ام بسیاری از جمله وعده های قبل از, بسیاری از آنها خالی و پیوسته در حال کاهش مشارکت در انتخابات نشان می دهد که آنها را اجرا کرده ام از صبر و شکیبایی است.

“ما باید به مردم از مارسی به با ما به ایمان چرا که آنها هستند که می توانند در مورد تغییر” می گوید LREM را Ahamada حد عالی رساندن خود “Macronian” زمین.

“ما در یک تقاطع” می افزاید: رقیب خود در Printemps marseillais. “در هر صورت ما را در مورد تغییر واقعی و یا ما را از فرو رفتن عمیق تر به گتوها و از دست دادن کنترل همه چیز.”

Moussa Maaskri, the conservative candidate, says voters in the northern districts of Marseille have every reason to be angry.
موسی Maaskri این نامزد حزب محافظه کار می گوید: رای دهندگان در مناطق شمالی از مارسی باید هر دلیلی برای عصبانی شود. © David Gormezano فرانسه 24

این مقاله اقتباس شده از نسخه اصلی در فرانسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>